خبر فوری

یگان حفاظت گمرک شلمچه حدود یازده کیلوگرم مواد مخدر کشف و ضبط نمود

 

به گزارش  رسانه پی نوشت و به نقل از پایگاه خبری نشر تعلیم روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۱۶حدود ساعت ۱۱/۳۰پس از مشکوک شدن متصدی دستگاه ایکس ری و بازرسی فیزیکی توسط نیروهای یگان حفاظت گمرک شلمچه ۸جعبه شیرینی قنادی مورد تفتیش قرار گرفت که مشخص شد به صورت حرفه ای و ماهرانه کف جعبه شیرینی توسط یک مقوا مواد مخدر از نوع شیشه جاسازی شده

به گفته ی فرمانده محترم یگان حفاظت جناب آقای مجید طهماسبی بعد مشخص شدن جاسازی مواد مخدر کلیه جعبه های شیرینی مورد بازرسی قرار گرفت و مقدار ۱۰کیلو و ۹۵۰گرم مواد مخدر از نوع شیشه کشف و ضبط شد که پس از هماهنگی با فرمانده محترم انتظامی شهرستان خرمشهر جناب سرهنگ سهرابی ، برای سیر مراحل قانونی ، تحویل پلیس مبارزه با مواد مخدر شده است . لازم به ذکر است طی تماس تلفنی با جناب آقای طهماسبی سرپرست محترم فرماندهی یگان حفاظت گمرکات استان خوزستان ایشان اعلام داشتند با تمام مشکلاتی که یگان حفاظت گمرکات استان خوزستان دارند ولی هیچ وقت از تیزبینی و هوشیاری مجموعه یگان حفاظت کاسته نشده و با جدیت با هر گونه کالای قاچاق و همچنین مبارزه با سوداگران مرگ کوتاهی نخواهند کرد.

در ادامه ضمن تشکر از همکاران و مجموعه یگان حفاظت گمرک شلمچه و همچنین کلیه پرسنل گمرک بالاخص ، کارکنان خدومی که در مرزهای سراسر این سرزمین مقدس خدمات بی دریغ می نمایند، خواستار تداوم هوشیاری همه مجموعه محترم گمرک به ویژه یگان حفاظت گمرکات استان شده است.

 

???????? در پی این اقدام شایسته جناب سرهنگ سید نورالدین حسینی فرماندهی محترم یگان حفاظت گمرکات کشور از مجموعه یگان حفاظت گمرکات استان خوزستان طی پیامی به شرح ذیل تقدیر نمود.

بنام خدا . با سلام و احترام بدینوسیله از تلاش و کوشش فرماندهی و کارکنان محترم یگان حفاظت گمرک در استان خوزستان بالخصوص فرماندهی و کارکنان محترم یگان حفاظت گمرک شلمچه و کارشناس و کاربر محترم ایکس ری و مدیریت محترم گمرک شلمچه و تمامی همکاران محترم که با جدیت و تلاش وافر در شرایط آب و هوایی آن استان موفق به کشف مواد مخدر در یوم جاری گردیدند و موجب افزایش عزت ایران عزیز در شرایط کنونی در عرصه روابط خارجه بالخصوص با کشور عراق در خصوص ورود مواد مخدر به آن کشور گردیدند به نوبه خود تقدیر و تشکر نموده توفیقات روز افزون عزیزان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

✍️ مهراب خدری میرقائد

درباره مسلم احمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *