خبر فوری

راهپیمایی ۲۲ بهمن در خوزستان به صورت موتوری و خودرویی برگزار می‌شود

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت:راهپیمایی ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی روز جمعه در ۶۲ شهر و بخش خوزستان به صورت موتوری و خودرویی برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام علیرضا قربانی افزود:راهپیمایی ۲۲بهمن براساس مصوبه ملی و استانی ستاد مقابله با کرونا و به منظور حفظ سلامت مردم و پیشگیری از شیوع بیشتر سویه جدید اُمیکرون به صورت موتوری و خودرویی برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه پیش از این قرار بود راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن به صورت حضوری و غیرموتوری برگزار شود اظهار داشت:در این خصوص همه تابع تصمیم ستاد ملی و استانی کرونا هستیم.
این دومین سال پیاپی است که راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در خوزستان و سراسر کشور به علت مخاطرات ناشی از شیوع کرونا و ضرورت حفظ جان و سلامت مردم به صورت موتوری و خودرویی برگزار می‌شود.
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان در ادامه افزود: راهپیمایی موتوری و خودرویی در کلانشهر اهواز از ساعت ۱۰ صبح از مقابل کتابخانه مرکزی اهواز در ساحل شرقی کیانپارس تا مصلای مهدیه امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام قربانی با اشاره به اینکه در مراسم گرامی داشت یوم‌الله ۲۲ بهمن در مصلای مهدیه امام خمینی(ره) اهواز سخنران نخواهیم داشت افزود: در پایان این راهپیمایی موتوری وخودرویی ۲۲ بهمن ، آیین نماز جمعه به امامت حجت الاسلام سیدمحمدنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز برگزار خواهد شد.
ولی الله حیاتی فرمانده قرارگاه عملیاتی ستاد مدیریت کرونا خوزستان نیز گفت:راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در سراسر خوزستان به صورت موتوری و خودرویی با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار می‌شود.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *