خبر فوری

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اهواز به همراه مدیر و معاون فنی منطقه ۳ روز پنج شنبه از محدوده خدماتی این شهرداری بازدید میدانی داشت .

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اهواز به همراه مدیر و معاون فنی منطقه ۳ روز پنج شنبه از محدوده خدماتی این شهرداری بازدید میدانی داشت .

به گزارش اداره ارتباطات شهرداری منطقه ۳ ، در این بازدید میدانی که حجت اله زارع زاده عضو و نائب رئیس شورای اسلامی شهر اهواز با حضور در منطقه ۳ و به همراه فرزین حاتمی کاکش از پروژه لکه گیری و ترمیم سطوح آسفالتی ، پروژه احداث پارک محله ای فاز ۳ کوی ملت ، اکیپ لایروبی آب سطحی و فاضلاب ، پاکسازی های گروهی محلات و ورودی شهر اهواز از سمت شیبان در این حوزه خدماتی بازدید داشت .

زارع زاده در این بازدید دو ساعته ضمن بررسی وضعیت محلات سطح منطقه ، مشکلان و نقاط قوت و ضعف در مناطق شهری بویژه محلات کم برخوردار از حمایت شبانه روزی مدیر مجموعه و خدمات رسانی شهرداری تشکر و خواستار ایجاد نظم بهتر شهری با ادامه و استمرار اقدامات خدماتی و اجرای پروژه های عمرانی در کوتاهترین زمان ممکن شد.

وی با تاکید بر ساماندهی در تمامی ورودی های شهر اهواز گفت : به عنوان منتخب مردم در شورای اسلامی شهر اهواز و به عنوان یک مطالبه گر حقوق اجتماعی شهروندان ، خواستار همکاری تمامی بخش ها و دستگاه های نظارتی و امنیتی و خدمات رسانی در ایجاد نظم شهری در مبادی ورودی شهرها هستیم تا چهره شهر از این وضعیت نابسامان خارج و شکل زیبنده ای به خود گیرد.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *