خبر فوری

مدیر عامل مناطق نفتخیز جنوب با فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان دیدار کرد

به گزارش پایگاه خبری پی نوشت و به نقل از پایگاه خبری تجهیزنیوز، مدیر عامل، اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران ارشد این شرکت با سرهنگ باقری، فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب دیدار کردند.

در این دیدار مهندس علی دانشی ضمن تقدیر از عملکرد شایسته سرهنگ عباس ممبینی، فرمانده پیشین حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، تلاشهای یکایک بسیجیان این حوزه را در راستای نهادینه سازی فرهنگ بسیج در صنعت نفت جنوب به ویژه در بخش سازندگی و امداد رسانی، سازنده ارزیابی کرد و گفت: بسیج همواره در عرصه خدمت رسانی به مردم و صیانت از دارایی های سازمان درخشیده است و مایه مباهات است که اعلام کنیم بیشتر طرح ها و پروژه های شرکت در حوزه مسئولیت های اجتماعی را با دست توانای بسیجیان به سرانجام رساندیم‌.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان، اظهار داشت: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب آماده است در برنامه های فرهنگی، اجتماعی و عمرانی حوزه مشارکت فعال داشته باشد تا اهداف سازمان در این زمینه بیش از پیش تحقق یابد.

سرهنگ حسن باقری، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان وزارت نفت-جنوب نیز از حضور مدیر عامل و هیئت همراه وی در حوزه تقدیر کرد و آمادگی خود را برای همکاری های بیشتر اعلام داشت

 

درباره فخرالدین طاهرزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *