خبر فوری

طرح پاکسازی پنجشنبه های جهادی با حضور نیروهای خدمات منطقه هفت

پایگاه خبری پی نوشت -به گزارش اداره ارتباطات منطقه هفت شهرداری اهواز؛ طرح پاکسازی پنجشنبه های جهادی با حضور مجتبی یوسفی نماینده مردم آنقدر مجلس شورای اسلامی، علیرضا عالیپور سرپرست شهرداری اهواز، برخی اعضای شورای اسلامی کلانشهر اهواز، فرامرز نجف پور مدیر منطقه هفت و معاونین و برخی مدیران خدمات شهری شهرداری منطقه هفت در کوی علوی منطقه شش برگزار شد.
فرامرز نجف مدیر منطقه هفت شهرداری اهواز با اشاره به این شعر معروف سعدی که می گوید، بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند، چه عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار، گفت: شهرداری اهواز در عمل این شعر سعدی را معنی کرد و هر یک از مناطق هشتگانه در حد توان و بضاعت خود به کمک آمدند.
وی با اذعان به اینکه طرح پاکسازی پنجشنبه های جهادی چندسالی است که در شهرداری اهواز در حال انجام است، افزود: یکی از اقدامات خوب شهرداری اهواز طرح پاکسازی پنجشنبه های جهادی است. در این طرح اکثر مناطق با تمام توان خود در محلات محروم و کم برخوردار حضور پیدا می کنند و مشکلات و معضلات موجود را بهبود می بخشند.
این مقام مسئول با ابراز اینکه این طرح هر هفته در یکی از محلات مناطق محروم اجرا می شود، اظهار داشت: هدف از اجرای این طرح رسیدگی آنی به مشکلات و معضلات و رفع موانع موجود می باشد که خوشبختانه با حضور نیروهای برجسته خدمات شهری مناطق و حضور مدیران ارشد شهرداری و نظارت دقیق شورای اسلامی کلانشهر اهواز، موانع موجود برطرف خواهد شد.
نجف پور در پایان با اشاره به حضور نیروهای خدمات شهری این منطقه در طرح پاکسازی پنجشنبه های جهادی، خاطر نشان کرد: ۲۰ نیروی خدمات شهری و فضای سبز، دو خاور جمع آوری هرس، یک کمپرسی جهت جمع آوری نخاله، اره بنزینی و شمشاد زن، المانشور، جدولشور، دو نیروی زیباسازی به همراه ۲۰ کیلو رنگ جهت رنگ آمیزی جداول و اکیپ لایروبی منهول های فاضلاب از ساعت شش صبح امروز کار خود را در منطقه شش شهرداری اهواز آغاز کردند و این عملیات تا پایان ظهر ادامه داشت.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *