خبر فوری

مدیرکل حوزه استاندار خوزستان: رسانه اکسیژن جامعه و یار صدیق مردم است /رسانه های ما در کنار مسئولین برای توسعه استان استراتژی میان مدت و بلند مدت داشته باشند

به گزارش پایگاه خبری پی نوشت و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه مطبوعات، رسانه برای جامعه حیاتی و ضروری است،ما در استانداری و استاندار محترم رسانه را باور داریم و رسانه یارجامعه و یار صدیق می دانیم چرا که عنصر رسانه آگاهی است و آگاهی در هیچ زمان بد نیست،ما به آزادی رسانه اعتقاد داریم رسانه نباید کانالیزه باشد.
مهدی رفیعی، مدیرکل حوزه استاندار خوزستان با بیان اینکه علی رقم نقش مهمی که رسانه ها در جامعه دارند دغدغه مالی به ویژه مطالبات خود  از ارگان های دولتی دارند
گفت: در مراحل هزینه کرد در دستگاه ها یک قانون وجود دارد هر کاری که دستگاه از خرید خدمت تا موارد دیگر می خواهد انجام دهد اول درخواست ثبت می شود و سپس رییس دستگاه دستور را صادر و سپس تخصیص و تامین صورت می گیرد یعنی رییس یک دستگاه وقتی نمی تواند هزینه خدمت را متناسب با توافق تامین کند اصلا سفارش خرید خدمت نباید بدهد، در صورتی که دستور صادر شد ارگان ملزم است پرداخت کند.رفیعی افزود: اجازه ندهید پرداخت ها به سال دوم و سوم برسد چون تخصیص بودجه به دستگاه ها سالیانه است .
وی با تاکید بر اینکه رسانه اکسیژن جامعه است و  باید کافی باشد گفت: رسانه برای جامعه حیاتی و ضروری است،ما در استانداری و استاندار محترم رسانه را باور داریم و رسانه  یارجامعه و یار صدیق  می دانیم چرا که عنصر رسانه آگاهی است و آگاهی در هیچ زمان بد نیست،ما به آزادی رسانه اعتقاد داریم رسانه نباید کانالیزه باشد.
مدیر کل حوزه دفتر استاندار خوزستان اظهار داشت:  جامعه ایران و خوزستان باید یک استراتژی توسعه هم داشته باشد خوب است رسانه های ما در کنار مسئولین برای توسعه استان استراتژی میان مدت و بلند مدت داشته باشند.
رفیعی گفت: مدتی است خوزستان ما به لحاظ فکری و جریان اطلاعات بیشتر به کف جامعه فکر می کند
یکی از مشکلات مهم ما فاضلاب است، مشکل بیکاری است باید بپردازیم اما به قدری بپردازیم که نیاز است مردم ما به زیبایی هم نیاز دارند به شهر الکترونیک، فضای سبز زیبا و ورزش همگانی نیاز دارند
باید مردم را به توسعه استان بالا بیاوریم مردم ما حق دارند آرزوهای بزرگ و نیاز های بالاتری داشته باشندو زیبایی ها را هم در کنار سختی ها تجربه کنند.
وی با بیان اینکه دست نیاز را به عنوان یک  خدمتگزار به سوی شما اصحاب رسانه دراز می کنیم گفت:  کمک شود در عین حال که نقد منصفانه داریم اما در کنار نقد باید ترسیم زیبایی هم از آینده داشته باشیم آن قدر مشکلات را بزرگ می کنیم که سرمایه گذارها به خوزستان ورود نمی کنند.
وی در پایان عنوان داشت: خوزستان با مردمی خوب مهربان بافرهنگ و معرفت و دارای یک اقلیم بسیار موثری در کشور است.و باید آنگونه که شایسته است معرفی شود پیشنهاد داریم یک کارگروه تشکیل شود و اشخاصی از ارشاد و دستگاه های که برای حل مشکلات تخصصی می توانند کمک کنند عضو شوند تا رسانه های ما قوی شوند و دغدغه هایشان کمتر شود ماهم خدمتگزار شما هستیم این کارگروه هم فعال باشد هرماه برقرار شود.
او افزود: نقش رسانه در توسعه استان تاثیر گذار است همه باهم برای پیشرفت استان کمک کنیم تولید فکر و ایده کنیم ماهم خدمتگزار هستیم.

درباره فخرالدین طاهرزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *