خبر فوری

سرپرست شهرداری اهواز تاکید کرد: ضرورت برنامه ریزی تخصصی برای درآمد زایی هر بخش در شهرداری

سرپرست شهرداری اهواز گفت: درآمد زایی در شهرداری نیازمند برنامه ریزی دقیق و تخصصی و اجرای مرحله به مرحله بوده و در خصوص املاک شهرداری نیز، انتظار است دستگاه های دیگر با توجه به مسئولیت های اجتماعی خود نگاه عادلانه تری به موضوعات شهرداری داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز، بعد از ظهر سه شنبه ۹ شهریور ماه جلسه شورای معاونین با حضور سرپرست شهرداری اهواز، قائم مقام شهردار، معاونین و تعدادی از مدیران شهرداری در سالن جلسات شهرداری اهواز برگزار شد.

در این جلسه سرپرست شهرداری اهواز پس از تحلیل درآمد سازمان های زیر مجموعه شهرداری، اظهار کرد: باید نقش هر یک از سازمان های شهرداری در ایجاد درآمد مشخصا تحلیل و در دسترس باشد تا بتوان برای ایجاد درآمد در سازمان ها به صورت تخصصی برنامه ریزی کرد.

عالی پور اضافه کرد: در دوره های گذشته ما به سمتی رفتیم که سازمان ها را وادار به درآمد زایی کردیم و باید همان روند با برنامه ریزی دقیق و با قوت بیشتر به اجرا درآید.

وی تصریح کرد: درآمد زایی و عدم وابستگی مالی در سازمان ها قابل تحقق و اجرا می باشد و نیاز به خلاقیت مدیران آن مجموعه دارد.

در این جلسه انتخاب یک نفر از معاونین برای عضویت در شورای عالی پژوهش بود که در این نشست جناب آقای “مسعود امینی” با توافق حضار و تایید سرپرست شهرداری انتخاب شد.

در ادامه این نشست پس از ارائه گزارش وضعیت املاک شهرداری در اختیار مستأجرین، سرپرست شهرداری اهواز تاکید کرد: در موضوع به روز کردن اجاره بهای املاک شهرداری و مزایده ها، بایستی حساسیت و بررسی های مرتب انجام شود تا شهرداری بتواند در وصول مطالبات خود موفق عمل کند.

عالی پور ضمن اشاره به این که بعضی دستگاه ها نگاه عادلانه ای به وضعیت شهرداری ندارند، گفت: دستگاه های مختلف در خصوص املاک شهرداری باید نگرش خود را تغییر داده و نیازمند آن هستیم که دستگاه های دیگر با شهرداری اهواز در این خصوص همکاری داشته باشند.

وی عنوان کرد: شهرداری دستگاهی است که اختیارات قانونی زیادی دارد و انتظار مردم آن است که از این اختیارات برای وصول حق و حقوق خود و در نهایت ارائه خدمات بهتر به شهروندان اقدام کند.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *