آخرین خبرها

برگزاری مراسم معارفه ی مدیر عامل جدید شرکت پتروشیمی امیر کبیر

به گزارش پی نوشت آئین معارفه مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر با حضور تعدادی از اعضای هیأت مدیره، مدیران و روسای این شرکت برگزار شد.

در این آیین ضمن تقدیر از زحمات یدالله مصدقی‌فرد، طی حکمی از سوی اسماعیل للگانی مدیرعامل بانک رفاه، سعید صادقی به عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی امیرکبیر معرفی شد.

صادقی جوات سابقه عضویت در هیات مدیره شرکت پتروشیمی آریاساسول، رییس هیات مدیره شرکت بازرگانی بانک رفاه، عضو هیات مدیره و قائم مقام هلدینگ بهساز بانک ملت، عضو هیات مدیره شرکت ایران ترمودژ، معاون امور حقوقی و قراردادهای هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا و دبیر کمیسیون معاملات، معاون امورحقوقی و قراردادهای شرکت نفت و گاز سپانیر، معاون امور حقوقی و امورقراردادهای هلدینگ شستان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را در کارنامه خود دارد.

شرکت پتروشیمی امیرکبیر در سایت چهار منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی استان خوزستان واقع شده و ۵۲ درصد از سهام آن در اختیار هلدینگ توسعه سرمایه رفاه متعلق به بانک رفاه کارگران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

اکبرشعبانی

درباره‌ی مسلم سعیدی پور

همچنین ببینید

افتخاری برای خوزستان در زمینه مستند سازی و فیلم های کوتاه و داستانی؛فیلمنامه فیلم پنجره در جشنواره ملی معروف مقام اول کشور را کسب نمود

افتخاری برای خوزستان در زمینه مستند سازی و فیلم های کوتاه و داستانی* *فیلمنامه فیلم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *