آخرین خبرها

برای کاهش ترافیک؛ باند جدید بلوار ساحلی غربی اهواز ایجاد می‌شود

برای کاهش ترافیک؛ باند جدید بلوار ساحلی غربی اهواز ایجاد می‌شود

🔸 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز از انجام پروژه اصلاح هندسی بلوار ساحلی غربی از پارک ریحانه تا کتابخانه مرکزی خبر داد.

 

🔸 حجت‌الله سلیمانی در خصوص اقدامات لازم برای کاهش ترافیک در بلوار ساحلی غربی در محدوده کیانپارس اظهار کرد: با توجه به حجم ترافیک در بلوار ساحلی غربی، طرح اصلاح هندسی از محدوده بعد از پارک ریحانه تا نزدیکی کتابخانه مرکزی اجرا خواهد شد.

 

🔸 وی افزود: در این پروژه قرار است مانند آنچه در زیر پل سیاه و پل معلق (سفید) انجام شده است، باند دومی در طرف دیگر ستون‌های پل هفتم ایجاد شود.

 

🔸 معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اهواز گفت: در این پروژه، یک باند به بلوار ساحلی غربی افزوده می‌شود تا گرفتگی ترافیکی در مسیر این بلوار رفع شود.

 

🔸 وی در خصوص نحوه تخریب فضای سبز موجود در مسیر برای اجرای این پروژه بیان کرد: در محدوده اجرای این باند، یک پیاده‌راه و آبنما وجود دارد که در پی عملیات حفاری شبکه فاضلاب از سوی شرکت آبفا، این محدوده تقریبا تخریب شده است اما درختان آن به عنوان آیلند وسط باند نگه داشته می‌شوند. بخش دیگری از این محدوده نیز فضایی از سنگفرش قدیمی است که آن قسمت نیز به محور تبدیل می‌شود.

 

🔸 سلیمانی گفت: این عملیات تا قبل از عید نوروز آغاز می‌شود. مدت زمان اجرای این پروژه دو ماه است و شاید تا شب عید بهره‌برداری شود.

 

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

همچنین ببینید

گزارش تصویری تشییع شهدای گمنام در منطقه باهنر اهواز

به گزارش خبرنگار رسانه پی نوشت در این مراسم که قشرهای مختلف مردم حضور داشتند، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *