آخرین خبرها

گردهمایی سالیانه گروه آزمایشگاه‌های زنجیره تولید فولاد و معادن کشور برگزار شد

گردهمایی سالیانه آزمایشگاه‌های زنجیره تولید فولاد و معادن کشور، با هدف ایجاد هماهنگی و استفاده از ظرفیت‌های علمی و فنی صنعت فولاد به میزبانی جزیره کیش برگزار شد.
جابری مدیر کنترل کیفیت فولاد خوزستان در گفت و گو با خبرنگار روابط‌عمومی، ضمن اعلام این خبر افزود: گروه آزمایشگاه‌های زنجیره فولاد و معادن، از ۴۰ آزمایشگاه فعال در حوزه معادن و فولاد سازی‌های کشور با هدف ایجاد هماهنگی و استفاده از ظرفیت‌های علمی و فنی در سطح صنعت فولاد تشکیل شده است.
وی در ادامه گفت: در گردهمایی امسال که در مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار شد، مراکز به صورت جداگانه گزارشی از فعالیت‌های سال جاری ارائه نمودند و به منظور پیشبرد اهداف سال ۱۴۰۱، راهکار و برنامه جامعی تهیه شد.
نایب‌ رئیس انجمن آزمایشگاه‌های زنجیره فولاد کشور تهیه، چاپ و انتشار کتابچه تجهیزات و امکانات آزمایشگاه‌های کشور را یکی از مهم‌ترین تصمیمات گروه دانست و افزود: یکنواخت نمودن دستورالعمل‌های اجرایی آزمایشگاهی، بهره‌گیری نظام‌مند از تجارب آزمایشگاه‌های همکار، بسترسازی در فضای مجازی برای انتقال اطلاعات فنی و برنامه‌ریزی برای انجام تست‌های بین آزمایشگاهی از دیگر تصمیمات هیات مدیره آزمایشگاه‌های زنجیره فولاد و معادن کشور بود.
گفتنی‌‌ است،‌ در این گردهمایی آقایان جابری مدیر تضمین کیفیت و قمری مدیر آزمایشگاه های فولاد خوزستان حضور داشتند.

65

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

همچنین ببینید

خبر خوش برای اهالی مردم شریف شهرستان کارون : پروژه جاده حادثه خیز قلعه چنان به کانتکس در آستانه بهره برداری

به گزارش خبرنگار روابط عمومی شرکت فولاد خوزستان، این شرکت در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *