خبر فوری

کارگر فولاد اکسین در مراسم ارتحال امام خمینی(ره): کارگران اکسین فرزندان انقلاب هستند / علاوه بر تولید در جبهه فرهنگی حاضر هستیم

دشت بزرگ، با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با جمعی از کارگران اکسین خاطرنشان کرد: فرمایشات رهبری نصب‌العین کارگران فولاد اکسین خوزستان است و به ما انگیزه ای مضاعف برای تولید بخشیده است

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان؛ همزمان با برگزاری سی و ششمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره)، جمعی از کارگران شرکت فولاد اکسین خوزستان، در این مراسم در مرقد مطهر این امام انقلاب حاضر شدند.

دشت بزرگ یکی از کارگران شرکت فولاد اکسین در حاشیه حضور در مراسم تجدید میثاق در گفتگو با خبرنگار صداوسیما اظهار کرد: ما کارگران فولاد اکسین پای کار تولید و ایران هستیم چون فرزندان انقلابیم.

وی افزود: ما به عشق رهبر انقلاب برای تحقق شعار سال و جهش تولید تا پای جان تلاش خواهیم کرد.

دشت بزرگ با اشاره به حضور جمعی از کارگران شرکت فولاد اکسین در سالگرد ارتحال امام (ره) عنوان کرد: ما برای تجدید میثاق با امام راحل در این مراسم حاضر شدیم تا نشان دهیم پای کار نظام و جمهوری اسلامی هستیم.

این کارگر شرکت فولاد اکسین خوزستان عنوان کرد: علاوه بر تولید یکی دیگر از اولویت های ما کارهای فرهنگی است و کارگران اکسین با حضور در مناسبت های مختلفی فرهنگی در این جبهه نیز فعال هستند.

این کارگر در پایان با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با جمعی از کارگران اکسین خاطرنشان کرد: فرمایشات رهبری نصب‌العین کارگران فولاد اکسین خوزستان است و به ما انگیزه ای مضاعف برای تولید بخشیده است.

امروز سی و پنجمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، آیت الله خمینی با حضور رهبر انقلاب و جمعی از مسولان کشور و لشکری در مرقد ایشان برگزار شد و جمعی از کارگران شرکت فولاد اکسین خوزستان نیز با حضور در این مراسم با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.

 

پایان پیام/

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *