خبر فوری

هیات ورزش های همگانی خوزستان میزبان مسابقات کشوری کارکنان دولت

خوزستان میزبان مسابقات کشوری کارکنان دولت
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه با هماهنگی صورت گرفته خوزستان بهمن امسال میزبان مسابقات کشوری کارکنان دولت خواهد بود گفت: امیدواریم با برگزاری این گونه مسابقات شادی و نشاط را در بین کارمندان و کارکنان دولت گسترش دهیم.
وی افزود: از مدیران دستگاه‌های اجرایی انتظار داریم که بخشی از اعتبارات خود را به ورزش اختصاص دهند زیرا این موضوع باعث سلامتی کارکنان و خانواده‌های آنها خواهد شد.
رییس هیات ورزش‌های همگانی خوزستان نیز گفت: با حمایت اداره کل ورزش و جوانان خوزستان، برنامه‌های خوبی برای کمیته ورزش کارکنان دولت داریم و در آینده سعی می کنیم مسابقات بیشتری را در استان برگزار کنیم.
رضا باقری افزود: هیات ورزش‌های همگانی از سه بخش آمادگی جسمانی، توسعه فعالیت های ورزشی و ورزش های رفاهی و تفریحی تشکیل شده و ورزش کارکنان دولت یکی از کمیته های زیرمجموعه این هیات است.
به گزارش روابط عمومی هیات ورزش همگانی این مسابقات از روز چهارشنبه به مدت ۱۲ روز در سالن ورزشی گیت آب و برق خوزستان برگزار شد و شرکت کنندگان در ۲ بخش آقایان و بانوان در رشته‌های آمادگی جسمانی، بدمینتون، دارت، طناب کشی، فوتسال، تنیس روی میز،شنا و والیبال با یکدیگر به رقابت می پردازند
در این آیین حرکات نمایشی توسط انجمن پارکور، انجمن موی تای، کیک بوکسینگ، طناب زنی و همچنین رژه تیم های شرکت کننده برگزار شد.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *