خبر فوری

نشست مجمع نمایندگان خوزستان با وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور/ایزدپناه: ضرورت تخصیص اعتبار برای پروژه های جاده ای خوزستان

با توجه به حوادث اخیر در جاده های استان؛

نشست مجمع نمایندگان خوزستان با وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور/ایزدپناه: ضرورت تخصیص اعتبار برای پروژه های جاده ای خوزستان

نشست مجمع نمایندگان خوزستان با وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس کمیسیون عمران مجلس پیرامون حوادث اخیر در جاده های استان، برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری پی نوشت _عبدالله ایزدپناه در نشست مجمع نمایندگان خوزستان با وزیر راه‌وشهرسازی، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، رئیس کمیسیون عمران مجلس و معاونین وزیر نفت، اظهار کرد: در یک ماه اخیر تصادفات جاده ای متعددی در خوزستان اتفاق افتاد که منجر به فوت تعدادی از مردم استان و کارگران شد که نیازمند توجه ویژه به این موضوع توسط دستگاه ها و وزارتخانه های متولی است.

وی افزود: با توجه به مشکلات موجود در بحث راه و جاده، باید اعتبارات ویژه ای به استان خوزستان تخصیص داده شود.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان تاکید کرد: خوزستان در حوزه زیرساخت جاده ها با مشکلات بسیاری مواجه است، که علارغم تلاش هایی که شده، می بایست در بحث تعریض و ترمیم جاده ها اقدامات موثرتری انجام شود.

گفتنی است، در این جلسه علوه بر عبدالله ایزدپناه، سایر نمایندگان از جمله حبیب آقاجری، سید کریم حسینی، مجتبی یوسفی، محمد مولوی، مجتبی محفوظی، جلیل مختار و لفته احمدنژاد حضور داشتند.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *