خبر فوری

موانع مالی سر راه تیم فوتبال پیام شهرستان لالی/ لزوم حمایت اداره ورزش برای شرکت در مسابقات کشوری

موانع مالی سر راه تیم فوتبال پیام شهرستان لالی/ لزوم حمایت اداره ورزش برای شرکت در مسابقات کشوری
تیم نونهالان پیام شهرستان لالی که به تازگی نایب قهرمان استان شده مجوز حضور در مسابقات زیر گروه کشوری را به دست آورده و برای حضور دراین مسابقات نیازمند حمایت مالی است

به گزارش دیدار نیوز خوزستان، تیم نونهالان پیام شهرستان لالی به تازگی و با کمترین امکانات و حمایت نایب قهرمان خوزستان شده و به مسابقات زیر گروه کشوری راه یافته و برای مسابقات باید در چند نوبت به استان‌های دیگر سفر کند.

این تیم که از دل شهرستان محروم لالی بدون امکانات و بودجه و حمایت از نهادی و با هزینه‌های شخصی در استان نایب قهرمان شده، حالا برای حضور در مسابقات کشوری با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند.

به گفته سرپرست و مربی تیم پیگیری‌های زیادی برای حمایت از نهادهای مربوطه و غیر مربوطه انجام شده ولی تاکنون کمک قابل توجهی که بتواند این تیم را راهی مسابقات کشوری کند، نشده است.

این تیم که در رده نونهالان فعالیت می‌کند در سن حساسی قرار دارد در صورت عدم حمایت می‌تواند این نونهالان که سودای قهرمانی و افتخار آفرینی برای کشور را دارند با دیدن بی توجهی مسئولین دلسرد کند و آن‌ها را از ورزش دور کند.

ِشایسته است اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان نگاهی به این تیم خود ساخته داشته باشد و به یکی از رسالت‌های خود یعنی حمایت از این تیم‌ها جامه عمل بپوشاند. همچنین نماینده این شهرستان در مجلس و فرماندار نیز ضمن توجه به این فوتبالیست‌های کم سن باید مقدمات حضور این تیم کم بضاعت را در مسابقات کشوری فراهم کنند چرا که حمایت این تیم به منزله حمایت از ورزش، فوتبال و نوجوانان است.

گفتنی است ،این تیم با هزینه نه چندان زیاد می‌تواند در این مسابقات شرکت کند و این در شان ورزش و فوتبال خوزستان نیست که نماینده استان به دلیل مشکلات مالی نتواند در مسابقات حضور پیدا کند.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *