خبر فوری

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز خبر داد: بازتاب گسترده انتخابات ریاست جمهوری در مرکز استان خوزستان از سوی رسانه‌های داخلی و بین المللی*

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز گفت: فرایند انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در مرکز استان خوزستان به صورت گسترده از رسانه‌های داخلی و خارجی بازتاب داده شد.

 

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز، باقر ابراهیمی روز شنبه شانزدهم تیرماه ۱۴۰۳ با اشاره به بازتاب فرایند چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در رسانه های داخلی و بین المللی افزود: تلویزیون المیادین لبنان، شبکه های الاهواز، العالم، الکوثر، صدا و سیمای مرکز خوزستان، خبرگزاری های داخلی و بین المللی، پایگاه های خبری و اطلاع رسانی، نشریات و رسانه های الکترونیک و مکتوب با هماهنگی کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز این رویداد مهم را بازتاب دادند.

 

مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان اهواز ضمن تشکر و قدردانی از تلاش و همکاری رسانه های داخلی و بین المللی در پوشش انتخابات ریاست جمهوری در مرکز استان خوستان گفت: رسانه های داخلی و بین المللی، شبانه روزی به صورت زنده و تهیه گزارش فرایند انتخابات را به خوبی انعکاس دادند. که جای قدردانی دارد.

 

ابراهیمی افزود: گروه خبری تلویزیون المیادین لبنان روزهای پنجشنبه و جمعه (۱۴،۱۵ تیرماه) با حضور در ستاد انتخابات شهرستان اهواز واقع در فرمانداری مرکز استان خوزستان و همچنین شعب اخذ رای، با معرفی نامزدهای انتخابات، به پوشش گسترده فرایند این انتخابات پرداختند.

 

وی در پایان نقش رسانه ها در افزایش میزان سطح مشارکت در انتخابات را مهم خواند و ادامه داد: رسانه ها ظرفیت بالا و نقش محوری در انتخابات و دیگر رویدادهای کشور دارند که در این دوره نیز به صورت با کیفیت و گسترده از یک سو به تبیین اهمیت حضور مردم در انتخابات و از سوی دیگر به فرایند برگزاری انتخابات توسط مجریان و دست اندرکاران در مرکز استان خوزستان پرداختند.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *