خبر فوری

مدیرکل ورزش و جوانتان استان خوستان برنامه های لازم برای نصب VAR در سه استادیوم خوزستان دردستور کار است

به گزارش خبری پی نوشت : مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از رایزنی این اداره کل با فدراسیون فوتبال برای نصب VAR در سه استادیوم میزبان دیدارهای لیگ برتر در استان خبرداد.

افشین حیدری اظهار کرد: با رییس فدراسیون فوتبال صحبت کردیم تا جزو استان های اول برای عقد قرارداد جهت نصب VAR در خوزستان باشیم تا در استادیوم های استان که میزبان لیگ برتر هستیم، بتوانیم از این نرم افزار بهره ببریم. ان شاءالله به کمک شرکت فولاد، پالایشگاه نفت آبادان و باشگاه نفت مسجدسلیمان و کمک اداره کل ورزش خوزستان، جزو استان های اول در این بخش خواهیم بود. طبق صحبت با عزیزی خادم، مقرر شد که طی یکی دو هفته آینده جلسه ای در این زمینه داشته باشیم تا در قالب تفاهم نامه بتوانیم هر چه سریع تر این کار را انجام دهیم.

حیدری بیان داشت : در مجمع انتخاب رییس هیات ورزش‌های بیماران خاص خوزستان صحبت می‌کرد، همچنین درخصوص این موضوع که گفته می شود در خوزستان آمادگی زیرساختی لازم برای برگزاری فینال جام حذفی نیست، عنوان کرد: در خوزستان آمادگی برگزاری فینال را داشتیم اما بر اساس توافقی که فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش انجام داده بودند، اولویت اول برای برگزاری فینال در استان های بی طرف و اولویت دوم این بود که فینال به صورت چرخشی در تمام کشور برگزار شود، همان طور که سال گذشته در مشهد بود. امیدوارم ما با فینالیست بودن‌مان، هیچ وقت میزبان نشویم. امیدوارم فولاد قهرمان شود و افتخاری برای خوزستان باشد.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *