خبر فوری

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز؛شورای سیاست گذاری جشنواره شهر و رسانه از آخرین مهلت ارسال آثار خبر داد

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز از تمدید فراخوان ارسال آثار جشنواره شهر و رسانه خبر داد و گفت: جشنواره شهر و رسانه متعلق به اصحاب رسانه است و روابط عمومی تنها به عنوان یک مجری و رابط عمل می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز، نشست شورای سیاست گذاری جشنواره شهر و رسانه روز دوشنبه ۲۶ مهرماه با حضور مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز، معاون رسانه ای اداره کل ارشاد خوزستان، مدیر خانه مطبوعات خوزستان و جمعی از مدیران خبرگزاری ها و مطبوعات در سالن جلسات شهرداری اهواز برگزار شد.

در این نشست امیر اهن جان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز در خصوص برگزاری جشنواره شهر و رسانه اظهار داشت: برای برنامه ریزی جشنواره شهر و رسانه همواره از همفکری و نظر دوستان رسانه ای استفاده کرده و همچنان معتقدیم باید این جشنواره ها با نظر صاحبنظران و همکاران رسانه ای برگزار شود.

وی افزود: انتظار می رود با توجه به تلاشی که همواره برای برنامه ریزی این جشنواره انجام می گیرد، استقبال و رقابت بیشتری را شاهد باشیم.

آهن جان به آسیب های درونی و بیرونی جامعه مطبوعات و رسانه ها اشاره کرد و گفت: تعداد بالای پلتفرم های انتشار اخبار به ویژه در فضای مجازی، کار کنترل اخبار و رسانه را سخت کرده که باید در این خصوص برنامه ریزی بیشتری داشت.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز در خصوص راه های پیشنهادی اهالی رسانه برای افزایش کیفیت خروجی ها عنوان کرد: برگزاری دوره های آموزشی یکی از راه های ارتقاء دانش رسانه ای و افزایش کیفیت کار و علاقه مندی به کار رسانه استان است که همچنین در افزایش مشارکت در جشنواره های رسانه ای تاثیر می گذارد.

وی در ادامه از آمادگی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز برای همکاری در برگزاری دوره های آموزشی رسانه ای خبر داد و گفت: برگزاری این دوره ها با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اساتید، صاحبنظران و اصحاب رسانه قطعا در خروجی ها تاثیر چشمگیری دارد.

آهن جان در خصوص برگزاری جشنواره های رسانه ای خاطرنشان کرد: اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری به عنوان مجری برگزاری جشنواره های رسانه ای این چنینی است و در واقع صاحبان اصلی این جشنواره اصحاب رسانه هستند.

همچنین در پایان این نشست مقرر شد تا آخرین مهلت فراخوان ارسال آثار برای جشنواره شهر و رسانه تعیین و پس از آن از منتخبانی که آثار خود را ارسال کردند، تجلیل بعمل آید.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *