خبر فوری

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد

امین‌ ابراهیمی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان دیدار کرد‌.
به گزارش خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان، ۲۹ آذر ماه ۱۴۰۰ امین ابراهیمی مدیرعامل به همراه علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی، غلامرضا فروغی نیا مدیر روابط‌ عمومی و محمد جامعی مدیر دفتر حوزه مدیرعامل با حجت الاسلام و المسلمین سید‌ عبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز دیدار نمودند.
در این دیدار مدیرعامل فولاد خوزستان  گزارشی از وضعیت تولید شرکت فولاد خوزستان، اشتغال‌‌ زایی، ایجاد فضای سبز، مسئولیت‌های اجتماعی و مشکلات ناشی از محدودیت‌های برق و گاز، که منجر به از دست رفتن بخشی از تولید برنامه‌ریزی شد، ارائه نمود.
علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی نیز گزارشی از فعالیت‌های شرکت فولاد خوزستان در حوزه‌ ی تامین اکسیژن بیمارستان‌های اهواز، تخت و تجهیزات بیمارستانی، جذب نیروی انسانی بومی از مناطق اطراف شرکت و کمک‌رسانی به مردم مناطق زلزله زده در سطح استان بیان نمود.
گزارش خبرنگار ما حاکی است، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز در این دیدار رهنمودهای لازم برای پیشبرد امور را ارائه نمود.

456

32

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *