خبر فوری

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از بهره برداری پروژه های برق‌رسانی بندر ماهشهر خبر داد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خبر داد؛

از پروژه های برق‌رسانی به بندر ماهشهر بهره برداری شد

به گزارش پایگاه خبری پی نوشت و به نقل از پایگاه خبری تجهیزنیوز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان از بهره برداری پروژه های برق‌رسانی بندر ماهشهر خبر داد.

دکتر علی خدری با اشاره به برگزاری آیین افتتاح پروژه های شهرستان ماهشهر که با حضور نماینده مجلس و مسئولان محلی این شهرستان برگزار شد، گفت: این پروژه ها در راستای پایداری شبکه و تامین برق مطمئن و آمادگی لازم برای تابستان ۱۴۰۱ اجرایی شد.

خدری در تشریح اقدامات انجام شده افزود: این پروژه ها شامل احداث خطوط ۲ مداره فشار متوسط، تامین برق و اصلاح خطوط روستایی، تامین برق تعاونی‌های مسکن مهر، تامین برق شهری و اصلاح شبکه فشار متوسط، تعویض سیم به کابل خودنگهدار و همچنین تامین و اصلاح روشنایی معابر در نقاط مختلف شهرستان است.

وی در خصوص مبلغ ریالی پروژه ها اظهار کرد: اعتباری بالغ بر۵۳۰ میلیارد ریال از اعتبارات توسعه و احداث شبکه و اصلاح و بهینه سازی شبکه و روشنایی معابر جهت پیشبرد این پروژه ها هزینه شد.

خدری اضافه کرد: این اقدامات در راستای سیاست‌های شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برای ایجاد پایداری شبکه برق، آمادگی جهت گذر از تابستان ۱۴۰۱، برقراری روشنایی مطلوب جهت ایجاد امنیت و تلاش در راستای جلب رضایت مردم شهرستان بندر ماهشهر، شهر بندرامام و شهرک شهید چمران است.

درباره فخرالدین طاهرزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *