خبر فوری

محسن فروزان دروازبان فوتبال با انتشار پیامی ازفولاد خوزستان رفت

مردم عزیز خونگرم و میهمان نواز خوزستان و هواداران صبور و دوست داشتنی فولاد

نوشتن این جملات برای من کار راحتی نیست وحالا که می‌خواهم حرف از خداحافظی بزنم خاطرات تلخ و شیرین یک سالی که در خدمت شما بودم از جلوی چشمم رد می‌شود.
سال خوبی در اهواز و کنار شما عزیزان سپری کردم که باعث افتخار من است و خوشحالم از اینکه این همکاری با پایان خوشی مثل قهرمانی جام حذفی همراه بود و به اینکه در اولین قهرمانی این تیم در جام حذفی نقش داشتم و جزئی از این افتخار بودم خوشحالم.
جا دارد تشکر کنم از مسئولان فولاد و کادر مدیریت و مربیانم در این تیم و علی الخصوص تشکر ویژه‌ای از همبازیان خوبم در فولاد داشته باشم که یک سال فراموش نشدنی را کنار آنها تجربه کردم.
تنها حسرت من در فصلی که گذشت این بود که نتوانستم هواداران خوب فولاد را در ورزشگاه ببینم و در حضور آنها نتایج خوب و قهرمانی را جشن بگیریم.
جا دارد آرزوی موفقیت داشته باشم برای فولاد و خوزستانی های دوست داشتنی در ادامه راه و اگرچه مسیر ما از هم جدا شده ولی پیوند قلبی و عاطفی میان من و شما تا ابد برقرار خواهد بود.
باعث افتخار بود که در روزهای سخت کنار شما بودم و امیدوارم توانسته باشم به سهم خودم در تلاشی که برای خوشحالی شما داشتم موفق بوده باشم.

خداحافظ خوزستان، خداحافظ اهواز، خدا حافظ فولاد

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *