خبر فوری

شهردار اهواز: روحیه انقلابی و بسیجی برای کاهش مشکلات معیشتی در تمام حوزه ها باید وجود داشته باشد

ظهر امروز دوم آذر ماه رضا امینی شهردار اهواز در حاشیه برگزاری نماز جماعت وحدت در شهرداری اهواز اظهار کرد: روحیه انقلابی و بسیجی برای کاهش مشکلات معیشتی در همه ی حوزه ها باید وجود داشته باشد.

وی افزود: مهم ترین رسالت امروز بسیج تلاش برای حل مشکلات مردم و ایجاد اعتماد برای زندگی و معیشت شرافتمندانه  است.

شهردار اهواز تصریح کرد: شهرداری اهواز به سهم خود چه در بخش شهری و چه در بخش اداری شهرداری حداکثر تلاش خود را خواهد کرد، با استفاده از مصوبات شورای اسلامی شهر تلاش خواهیم کرد حق مردم اهواز را ادا کنیم تا زمینه زندگی در شانشان را در شهر پر افتخار اهواز رقم بزنیم.

وی توضیح داد: پروژه های نیمه تمام شهرداری از سنوات پیشین بوده و به دلیل ازدیاد نیروی انسانی که اکثریت منابع شهرداری را به خود اختصاص داده است شهرداری از اتمام پروژه ها ناتوان مانده است.

امینی اضافه کرد: پروژه ها غیر فعال نبوده بلکه میزان فعالیت آنها کاهش پیدا کرده با پیش بینی ها ی انجام شده همچنین با مشارکت بخش خصوصی و رفع مشکلات بانکی ایجاد شده در تلاش هستیم پروژه های نیمه تمام را فعال تر کرده و تقدیم  مردم عزیز اهواز شود.

وی خاطرنشان کرد: مشکل حقوقی در تعهدات شهرداری برای تعادل بخش غیر نقدی به وجود آمده، این مشکل مربوط به گذشته است که چندین جلسه در استانداری برای رفع آن برگزار شده تا با رفع مشکلات پروژه ها با سرعت بیشتری پیش بروند.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *