خبر فوری

شهردار اهواز در دیدار با آیت الله شفیعی: همواره در راه خدمتگذاری به مردم نیاز به تقویت معنوی روحانیت داریم

صبح امروز و در دومین روز از هفته بسیج رضا امینی شهردار اهواز به همراه فرماندهان و شورای سازمان بسیج شهرداری  با آیت لله شفیعی نماینده مردم اهواز در مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز امینی در این دیدار گفت: دغدغه ما همواره این بوده  که در مسیر انقلاب و اهداف نظام جمهوری اسلامی همچنین در مسیر شهدایی همچون فرزند شهید شما تلاش کنیم و از آنجاییکه  شهرداری مواجهه وسیعی در ارائه خدمات به مردم دارد نیاز به تقویت معنوی داریم.

وی افزود: نیاز داریم از  محضر مبارک روحانیت معظم  بهره و سر مشق بگیریم، قطعا  روحانیت می تواند معنویت را به ما منتقل کند  زیرا حساسیت کار ما به قدری هست که هم در تولید رضایتمندی مردم هم در تولید نارضایتی به شدت اثر گذار باشد.

شهردار اهواز با اشاره به نحوه کاردر شهرداری ادامه داد: شهرداری می تواند هم کوتاه ترین مسیر به بهشت و هم کوتاه ترین مسیر به دوزخ و عذاب الهی است. انسان مختار است که کدام مسیر  را انتخاب کند؛ هرچند در آموزه های دینی ما ثوابی بالاتر از خدمت به خلق قید نشده است.

وی تاکید کرد: این گفته  که مبتنی بر مبانی دینی اسلام  گفته شده، سر لوحه  و سرمشق ما است؛ اگر بدانیم گره گشایی از مشکلات مردم بالاترین ثواب را برای ما دارد، باید از این فرصت های بدست آمده در امر خدمت رسانی به شهروندان استفاده کنیم.

وی تاکید کرد: لباسی که اکنون بر تن ماست  ازرش و معنویت والایی دارد وخون بسیاری از جوانان شهید به ویژه فرزند گرامی آیت الله شفیعی به این لباس مقدس آغشته است و اینکه ما امروز در آسایش و آرامش زندگی میکنیم مرهون تلاش و خون همین شهداست؛ باید تلاش کنیم  فرهنگ ایثار، شهادت و فرهنگ متعالی بسیج را به نسل های بعدی منتقل کنیم

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *