خبر فوری

شهردار اهواز: افزایش سرانه تفریحی و ورزشی در شهر زمینه ساز استعداد یابی قهرمانان است

شهردار اهواز در مراسم تجلیل از افتخار آفرینان پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ قهرمانان این حوزه را جزو سرمایه های ملی خواند و گفت: با افزایش سرانه های تفریحی و ورزشی در سطح شهر زمینه را برای استعدادیابی هرچه بیشتر در میان جوانان و قهرمانان فراهم می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز، بعد از ظهر یکشنبه ۱۸ مهرماه مراسم تجلیل و تقدیر از افتخار آفرینان خوزستانی پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ در پارک جزیره اهواز با حضور رئیس کمیته پارالمپیک کشور، مدیرکل حوزه استاندار، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری، مدیرکل بهزیستی خوزستان، مدیرکل اداره امور اقتصاد و دارایی خوزستان، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، شهردار اهواز، رئیس و اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین برگزار شد.

در این مراسم رضا امینی شهردار اهواز ضمن تجلیل از برنامه های تشویقی برای جوانان و قهرمانان استان و کشور اظهار کرد: این قهرمانان نشان دادند که نقص عضوی از بدن دلیل بر محدودیت نیست و در صورت وجود فرصت، برای نام کشورشان افتخار آفرینی می کنند.

وی افزود: به عنوان شهردار و مجموعه شهرداری وظیفه داریم زمینه رفاه و تفریح و تفرج را برای مردم فراهم کنیم که قطعا آنچه باعث افزایش این زمینه ها خواهد شد وحدت و همدلی در کار است.

شهردار اهواز ضمن ابراز خرسندی از برگزاری مراسم قدردانی از استعدادهای ذیقیمت در حوزه پارالمپیک و ورزش تصریح کرد: امیدواریم با برنامه هایی که در آینده داریم و با افزایش سرانه های تفریحی و ورزشی در سطح شهر و امکانات حوزه بانوان بتوانیم زمینه را برای استعداد یابی بیشتر در بین جوانان فراهم کنیم.

در پایان این مراسم ضمن قرائت پیام تبریک سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان کشور به مناسبت افتخار آفرینی ورزشکاران پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰، از ورزشکاران خوزستانی حاضر در این مراسم توسط شهردار اهواز، اعضای شورای شهر و سایر مسئولین تجلیل به عمل آمده و مبالغ مصوبی به عنوان تجلیل به این ورزشکاران تعلق گرفت.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *