خبر فوری

شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به دریافت گواهینامه های سیستم های مدیریتی شد

به گزارش پایگاه خبری پی نوشت به نقل از روابط عمومی شرکت فولاداکسین خوزستان، کریم ثابتی مدیر سیستم ها و استراتژی سازمانی این شرکت در گفتگویی تصریح کرد: پس از انجام ممیزی شخص ثالث توسط شرکت گواهی دهنده که در تاریخ های ۱۶ ، ۷ و ۲۳ آذرماه سال جاری انجام گردید شرکت فولاد اکسین خوزستان موفق به اخذ گواهینامه های سیستم مدیریتی یکپارچه گردید.

وی گفت، این اقدام در راستای نیل به استراتژی های شرکت در یکپارچه سازی سیستم های مدیریت شرکت در جهت رعایت و برآورده کردن الزامات ذینفعان از جمله سهامداران، مشتریان ، کارکنان و … انجام گردید.

مهندس ثابتی استانداردها لازم در اجرای این طرح را به شرح برشمرد:
۱. استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO۹۰۰۱:۲۰۱۵
۲. استاندارد سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ISO ۴۵۰۰۱ :۲۰۱
۳. استاندارد سیستم مدیریت محیط زیست ISO۱۴۰۰۱:۲۰۱۵
۴. استاندارد سیستم مدیریت آموزش ISO۱۰۰۱۵:۲۰۱۹
۵. استانداردهای مدیریت رضایت ورسیدگی به شکایات مشتریان ISO۱۰۰۰۱,ISO۱۰۰۲, ISO۱۰۰۰۳,ISO۱۰۰۰۴
۶. استاندارد سیستم مدیریت انرژی ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۵:۲۰۱۸
مدیر سیستم ها و استراتژی سازمانی شرکت افزود، حرکت به سمت یکپارچگی سیستم های مدیریتی ، مطمئنا شرکت را در رسیدن به اهدافش یاری خواهد کرد و منجر به تامین ایمنی و سلامت کارکنان، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی ، افزایش سهم بازار ، بهبود شهرت شرکت ، بهبود وضعیت فرآیندها ،افزایش سطح کیفی محصولات ، کاهش دوباره کاری ها و کاهش ضایعات و نهایتا افزایش سودآوری شرکت خواهد شد .

وی در پایان بیان کرد، ضمن تشکر از کارکنان واحد مدیریت سیستم ها و استراتژی و صاحبان محترم فرآیندها، این موفقیت را به خانواده بزرگ اکسین ، سهامداران و کلیه ذینفعان محترم شرکت تبریک می گویم و ان شالله با مشارکت همه، بتوانیم آینده ای درخشان رقم بزنیم.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *