خبر فوری

سیمان خوزستان قهرمان مسابقات قهرمانی فوتبال کارگران خوزستان شد

تیم سیمان خوزستان قهرمان وتیم فوتبال کارگری فولاد خوزستان نایب‌ قهرمان مسابقات کارگری استان، یادواره سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی شد.

به گزارش پایکگاه خبری پی نوشت – به نقل از خبرنگار روابط‌عمومی فولاد خوزستان، در دیدار نهایی مسابقات فوتبال کارگری استان که عصر سه‌شنبه پنجم بهمن ۱۴۰۰ در زمین شماره یک مجموعه دویست‌ دستگاه برگزار شد، تیم سیمان رامهرمز، در یک رقابت جذاب و نزدیک و در ضیافت پنالی‌ها‌‌، تیم فولاد خوزستان را شکست داد و جام قهرمانی را بالای سر برد. گزارش خبرنگار ما حاکی است، در پایان مسابقه با حضور ارسلان غمگین مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، کاوه طالبی مدیر خدمات و امور اجتماعی فولاد خوزستان و جمعی از مدیران استان، جام قهرمانی به تیم سیمان خوزستان اهدا شد. گفتنی است، رقابت‌های قهرمانی فوتبال کارگری خوزستان، یادواره سردار شهید سلیمانی با حضور دوازده تیم برتر استان، به صورت دوره‌ای از اوایل دی‌ماه آغاز شده بود. تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از قرار گرفتن در صدر گروه خود و غلبه بر تیم‌های کاغذ پارس هفت‌تپه و نفت و گاز امیدیه به دیدار نهایی راه پیدا کرد. در دیدار رده‌بندی نیز تیم توسعه نیشکر با غلبه بر نفت و گاز امیدیه بر سکوی سوم قرار گرفت. احمد باوی، عادل تامرادی، ابوذر نوذری‌نژاد، امید قربانی، محمود نعیمی، مهدی لطیفی، مجید محمدی‌زاده، سروش اسدزاده، علی موسوی، میعاد دغاغله، ابراهیم سرغولی، لقمان سواری، حمدالله باغنده، فرزاد مکوندی، حمزه حزباوی، مجتبی سویلمی، احمد زلکی، عبد زرگانی، نریمان صفرزاده و سعید کاظمی بازیکنان و بهمن فریس سرمربی، صابر مکوندی مربی، سید محمد آلبوشوکه سرپرست، اکبر اسماعیلی تدارکات و محسن سیدی پزشکیار تیم فوتبال کارگری فولاد خوزستان بودند.

به گزارش روابط عمومی پایگاه خبری پی نوشت ، عصر امروز سه شنبه پنجم بهمن ماه سال جاری؛ ماراتن مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران خوزستان به خط پایان رسید که در دیدار پایانی دو تیم قدرتمند سیمان و فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان وقت های قانونی برنده ای نداشت و با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و بازی به ضیافت پنالتی کشیده شد که در ضربات پنالتی این تیم سیمان خوزستان بود که در نهایت با نتیجه ۴ بر ۱ تیم خوب و یڪ دست فولاد خوزستان را از پیش روی برداشت و جام قهرمانی را بالای سر برد.

گفتنی است دیدار پایانی با حضور”محمد حاج نایب” مدیر عامل شرکت سیمان خوزستان، “ارسلان غمگین” مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان ،رییس هیئت ورزش کارگری استان، جمعی از مدیران شرکت های سیمان و فولاد خوزستان، دبیر اجرایی خانه کارگر استان، پیشکسوتان و علاقمندان به ورزش در زمین شماره یک مجموعه فولاد خوزستان برگزار شد.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *