خبر فوری

رکورد حمل مواد در شرکت فولاد خوزستان بعداز ده سال شکسته شد

شرکت چند وجهی فولاد لجستیک با بی‌اثر کردن تحریم‌های ظالمانه، توانست رکورد حمل شش ماهه مواد اولیه را جابجا نماید.
دکتر علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در گفت و گو با خبرنگار روابط‌ عمومی با اعلام این خبر افزود: در چند سال اخیر تشدید تحریم‌ها باعث به وجود آمدن مشکلات بسیاری شده بود، به طوری که شرکت فولاد لجستیک در تامین تجهیزات مورد نیاز با موانعی روبرو شد. اگر تسلیم شرایط می‌شدیم، بیم آن می‌رفت که اهداف شرکت و حتی فعالیت‌های روزمره به خطر بیفتد. در چنین شرایطی و با عزم مثال‌زدنی کارکنان تلاشگر و تعهدی که در تامین مواد اولیه شرکت فولاد خوزستان برایمان ایجاد شده بود و همچنین با در نظر گرفتن شرایط ویژه‌ای که به‌ واسطه‌ی شیوع بیماری کرونا بر کشور حاکم شد، شرکت چند وجهی فولاد لجستیک توانست در سال جاری رکورد حمل روزانه، ماهیانه و شش ماه اول را بشکند؛ موردی که در تاریخ ده ساله‌ بی‌نظیر بود.
قبادی دستیابی به این موفقیت را نشان از بلوغ کاری، مسئولیت پذیری و تبلور همکاری مجموعه‌ی فولاد لجستیک دانست و افزود: کارکنان جهادگر این مجموعه توانستند با تلاش شبانه‌روزی و تکیه بر توان داخلی، بیشترین حجم بارگیری در طول ده سال اخیر را داشته و موفق شدیم، در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۰، سه میلیون و ششصد هزار تُن مواد اولیه را جابجا کنیم.
مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک در ادامه‌ گفت: کارکنان مجموعه در مسیر تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» ندای رهبر معظم انقلاب را لبیک گفتند. این مجموعه از ابتدای امسال، رشد ۲۵ درصدی در زمینه‌ی حمل و نقل را تجربه کرد که در ده سال گذشته بی‌نظیر بود. همچنین با برنامه‌ریزی مدون و اجرای سیاست‌های تدوین شده، توانستیم ۳۰ درصد از اهداف تعیین شده سال ۱۴۰۰ پیشی بگیریم.
قبادی ادامه داد: در ۴ ماهه نخست امسال با حمل دو میلیون و ۲۴۲ هزار تُن سنگ آهن، رکورد جدیدی در فصل تابستان به دست آمد. از طرفی رکورد حمل روزانه نیز در بیست و سوم مرداد ماه با حمل ۳۳ هزار و ۲۱۶ تن کنسانتره، رکورد جدیدی را ثبت نماید.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *