خبر فوری

دیدار صمیمانه آزادگان، جانبازان و فرزندان شاهد شاغل شرکت با نماینده ولی فقیه

به مناسبت هفته وحدت جمعی از آزادگان، جانبازان و فرزندان شاهد شاغل شرکت فولاد خوزستان با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز دیدار کردند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، ۲۷ مهرماه ۱۴۰۰ و همزمان با آغاز هفته وحدت جمعی از آزادگان، جانبازان و فرزندان شاهد شاغل شرکت فولاد خوزستان به همراه حجت الاسلام موسی بهاءالدینی مسئول امور ایثارگران و اسمعیل چراغی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران با حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه اهواز دیدار کردند.
امام جمعه اهواز در این دیدار با بیان این جمله که امنیت و آرامش امروز ما مدیون جانفشانی و ایثارگری شهداست، اظهار داشت: در شرایطی که کشورهای غربی و استکبار جهانی هر روز حلقه‌ی تحریم‌ها را تنگ‌تر می‌کنند و به خیال خودشان منتظر تسلیم شدن ایران اسلامی هستند، به پشتوانه رشادت‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران سربلندی ایران اسلامی در جهان حفظ شده و روز به روز بر عزت و اقتدار نظام افزوده می‌شود. انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، الگوی کشورهایی است که به دنبال آزادگی و استقلال از استکبار جهانی هستند.
نماینده ولی‌فقیه گفت: ثواب همسران شهدا به دلیل رسیدگی به فرزندان آنان، اگر بیشتر نباشد، کمتر از شهدا نیست. باید خاک پای مادرانتان را سرمه‌ی چشمان خود نمایید. مادرانی که زینب‌گونه در غیاب پدر، فرزندانی را تربیت کردند که امروز مایه افتخار و سربلندی هستند.

62

درباره مسلم سعیدی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *