خبر فوری

دکتر سعیدی، مدیرعامل جدید «وبانک» در حاشیه بازدید از شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران:‎گروه ملی آبروی همه ماست؛ تمام توانمان را برای افزایش تولید به‌ کار خواهیم بست

دکتر سعیدی، مدیرعامل جدید «وبانک» در حاشیه بازدید از شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران:‎گروه ملی آبروی همه ماست؛ تمامتوانمان را برای افزایش تولید به‌ کار خواهیم بست

دکتر بابک سعیدی، مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی «وبانک» به همراه آقای عباس باباگل‌زاده، معاون امور شرکت‌ها در سفری دو روزه به استان خوزستان از کارخانجات گروه ملی صنعتی فولاد ایران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل گروه ملی صنعتی فولاد ایران، دکتر سعیدی پس از بازدید از کارخانجات و بخش‌های مختلف شرکت در جلسه‌ای با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران گروه ملی گفت:
کار در استان خوزستان جزو موهبت‌های الهی است و این توفیق نصیب هر کسی نمی‌شود، پس ضروری است همه مدیران،دست‌اندرکاران و کارکنان گروه ملی این فرصت را مغتنم بشمارند و با تمام توان در پی رفع موانع تولید و اعتلای نام شرکت معظم گروه ملی باشند‌.‎وی افزود: مشکلات گروه ملیبرکسی پوشیده نیست، از امروز تمام توان، امکانات و اختیاراتی که داریم برای افزایش تولید گروه ملی به کار خواهیم گرفت.

‎دکتر سعیدی با توجه به ماموریتجدید «وبانک» گفت: توصیه صریح،اکید و فوری جناب آقای دکتر فرزینمدیرعامل بانک ملی ایران به اینجانب این بود که در کمترین زمانممکن مشکلات و کاستی‌های موجود در گروه ملی مرتفع گردد تا بهاهداف‌مان که افزایش تولید است،‌دست یابیم.

وی افزود: مسائل داخلی شرکت مثل برنامه‌ریزی فنی، راهبردی، طرح و توسعه و منابع انسانی به عهده تیم مدیریتی است و انتظار می‌رود مدیران گروه، توان چند‌برابری و همتی مضاعف در برنامه‌ریزی و اجرا داشته باشند.

‎مدیرعامل گروه توسعه ملی با اشارهبه اینکه خوزستان هنوز در جنگ است اما این بار جنگ اقتصادی و جنگ تولیدی محسوب می‌شود، گفت:توقع ما از همه بخش‌ها و قسمت‌های تولیدی، بازرگانی و پشتیبانی این است که با استفاده از راهبردهایحضور در جنگ تولیدی به عنوانفرماندهان میدان انجام وظیفه کنند.

مهم‌ترین هدف و انتظار این است که با استفاده از ظرفیت مقامات استانی و دارایی‌های موجود مثل پرسنل پرتلاش‌، دانش فنی و موقعیت جغرافیایی استراتژیک صادراتی و حمایت و پشتیبانی گروه توسعه ملی، تولید ماهانه شرکت به ۱۰۰‌هزار تن برسد.

‎وی افزود: در آینده نزدیک امیدواریم پس از بررسی وضعیت مالی شرکت و حل‌و‌فصل مشکلات مالی و تغییرات محسوس در وضعیت معیشتی کارکنان شاهد توسعه شرکت و نهایتا تحول گروه ملی باشیم.

‎دکتر سعیدی در پایان گفت: ما بهمنطقه خوزستان دین داریم. انشاءالله به برکت وجود ۵۸شهید شرکت و ۲شهید گمنام و بابرنامه‌های
مدون و استراتژیک و با حمایت وپشتیبانی گروه توسعه ملی و همت تیم مدیریتی گروه ملی، به نقطه اوجخواهیم رسید.

《امیدواری برای حل مشکلات》

در جریان بازدید دکتر سعیدی، آقای نادر جعفر یوسفی، مدیرعامل گروه ملی به بیان مشکلات شرکت پرداخت و گفت: فرسودگی برخی تجهیزات و کمبود قطعات یدکی، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش جهت تامین مواد اولیه متناسب با ظرفیت تولید و نحوه دسترسی به مواد اولیه، بدهی‌های بانکی، مسدود بودن حساب‌ها، بدهی‌های مالیاتی، تامین اجتماعی، برق ، گاز و سایر بدهی‌های کلان که مربوط به سال‌های گذشته بوده و ما وارث آن هستیم، از موانع اصلی افزایش تولید به شمار می‌آیند. بدون حمایت و همراهی سهامدار و گروه توسعه ملی، بهبودی وضع شرکت با مشکل مواجه خواهد شد. البته امیدواریم بانک ملی به عنوان سهامدار گروه ملی با حمایت خود بزرگترین مشکل ما که تامین سرمایه در گردش است را حل کند تا به اهداف تعیین‌شده در گروه دست یابیم.

گفتنی است گروه ملی صنعتی فولاد ایران، با سابقه‌ای بیش از نیم‌قرن در تولید محصولات فولادی و نوردی، یکی از قدیمی‌ترین و مهم‌ترین کارخانه‌ها در بازارهای داخلی و صادراتی است که  بانک ملی ایران در راستای سیاست‌های کلان خود، مدیریت این شرکت  را  به شرکت گروه توسعه ملی «وبانک» واگذار کرده و به علت اهمیت بالای گروه ملی، دکتر سعیدی اولین بازدید دوره‌ای خود را به آن اختصاص داده است.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *