خبر فوری

دوره‌های مجازی تابستانه اوقات فراغت با استقبال خانواده بزرگ فولاد خوزستان همراه شد.

ه گزارش خبرنگار روابط‌عمومی، با توجه به شیوع گسترده‌ی ویروس کرونا،‌ دوره های تابستانه اوقات فراغت به صورت مجازی (برخط) با استقبال پرشور بیش از ۵ هزار تَن از خانواده بزرگ فولاد خوزستان اجرا شد.
ولی مهدی پور دبیر شورای عالی فرهنگی شرکت فولاد خوزستان با اعلام این مطلب به خبرنگار روابط عمومی، اظهار داشت: شرکت فولاد خوزستان، همه ساله برای پر نمودن اوقات فراغت خانواده‌ها، دوره‌های مختلف فرهنگی، هنری و آموزشی را به صورت حضوری و در قالب کلاس‌های آموزشی در رده‌های مختلف سنی برگزار می‌نمود. اما با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و تصمیم شورای عالی فرهنگی و کمیته عالی مقابله با کرونا اجرای این طرح در سال جاری به صورت غیر حضوری (برخط) برگزار شد.
وی افزود: این دوره‌ها با شعار «در خانه ایمن از کرونا بیاموزیم» و با هدف مهارت آموزی برای کارکنان شاغل و بازنشسته و خانواده آنان انجام شد.
مهدی پور در ادامه گفت: مخاطبان  دوره‌ها از رده‌های سنی پیش دبستانی تا بزرگسال هستند و این دوره‌ها شامل: قرآن (ترتیل، تجوید)، امنیت شخصی در وب، اصول و مبانی شعر، فتوشاپ مقدماتی،‌ تولید محتوا برای فضای مجازی، آموزش های ویندوز مقدماتی، وب سایت نویسی، نمایش، نامه نویسی، مهارت‌های نازک دوزی، مانتودوزی، طراحی لباس زنانه، ساخت جا کلیدی چرم، کیک تَر، ساز مقدماتی، تهیه فینگر فود مقدماتی، تزیین کیک مقدماتی، پته دوزی، نقاشی اکرولیک، شیرینی‌پزی خشک مقدماتی، روبان دوزی، نگهداری از گل‌های آپارتمانی، عکاسی تبلیغاتی، شعر و قصه، تئاتر کودکان، شطرنج مقدماتی، داستان‌نویسی، تئاتر بزرگسالان، طراحی جواهرات با نرم افزار و زبان خارجه است.
دبیر شورای عالی فرهنگی فولاد خوزستان افزود: دوره‌ها از اواخر مرداد ماه آغاز و تا پایان سال جاری به صورت مستمر برای پوشش بیشتر ادامه می‌یابد. تاکنون بیش از ۵ هزار تَن ثبت نام نموده‌اند که در حال گذراندن دوره ها هستند.
مهدی‌پور افزود: تدریس دوره‌ها بر عهده اساتید موسسات تراز اول استان و چند تن از اساتید کشوری است. ظرفیت‌های کلاس‌های مختلف به گونه‌ای است که خانواده‌های کارکنان رسمی، قراردادی، مستمر و غیرمستمر و همچنین بازنشستگان و خانواده های آنان، امکان شرکت در دوره‌ها را دارند.
وی در پایان افزود: جا دارد از رییس و اعضای محترم شورای عالی فرهنگی، همکاران تلاشگر واحد روابط عمومی و آموزش و توسعه منابع انسانی که در برنامه ریزی و سازماندهی طرح اوقات فراغت تلاش فراوانی داشته اند و همچنین شرکت توسعه اقتصادی فراگیر وفا به عنوان مجری این طرح تقدیر و تشکر نمایم.
گزارش خبرنگار ما حاکی است، مهلت ثبت نام در طرح اوقات فراغت از تاریخ ۲۵ مردادماه لغایت ۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ بوده و آن دسته از عزیزانی که تمایل به شرکت در کلاس‌ها را داشته اما موفق به ثبت نام نشده‌اند، می‌توانند برای ثبت نام در دوره‌های بعدی که زمان آن در کانال رسمی شرکت فولاد خوزستان اطلاع‌رسانی می‌شود، اقدام نمایند.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *