آخرین خبرها

دم خروس زبان مان لال«تبانی»

 از زمانی که قرار شد حقوق ماهیانه ۲۰۰ میلیون تومانی برای کنترل از راه دور و از آمریکا در باشگاه فولاد خوزستان قطع شود برای بسیاری روشن بود که دود آن را بایستی از درون زمین و از بازی قابل تامل برخی از بازیکنان به چشم ببینیم!

به راستی این همان تیم سال قبل است؟ یا اینکه با پنجره‌ای که کابینه قبلی در بستن آن مقصر اصلی بود می‌بایستی حالا با قر و فر هر بازیکنی بسازید و عده‌ای هم که به تحریک منافع از دست دادگان بشوند؛ بازیگر اصلی!
تا در نتیجه کادر فنی خوزستانی شکست بخورد و آنها بگویند؛ دیدید ما با دو بازی و با دو سریال پنالتی جام حذفی را بردیم!
۲۲۰ میلیارد تومان هزینه تیم فوتبال فولاد خوزستان ظرف یکسال گذشته یقینا می بایستی به حسابرسی کشیده می شد اما وقتی حسابرسی نشد ، یکباره و در آستانه شروع بازی‌ها با پنجره ای بسته شده در اثر سهل انگاری و یا تعمد ،عده‌ای به تحریک فیل شان یاد تیم استقلال تهران می‌افتند تا پشت پرده ها بگویند؛ دیدید ما نبودیم حالا همه دارند می روند؟!
بی تردید یک بازرسی و آنالیز همه جانبه در همین دو بازی اخیر تیم فوتبال فولاد خوزستان با تیم‌های پرسپولیس و آلومینیوم اراک به خوبی کم کاران و زبان مان لال شاید هم تبانی را رسوا می‌کند !
کافی است ارزیابی لازم صورت گیرد و رد پشت پرده، روشن و آشکار مثل دم خروس بیرون بزند آنگاه افکار عمومی خوزستان سربلند بیرون می‌آید که؛
– بله ما فوتبال را درک می کنیم .زیرا فاصله خدمت و تبانی باندازه جاافتادن از مهاجم حریف است تا او گل را بزند !
حالا آنها منتظرند که دوباره بیایند و ما را از راه دور کنترل کنند.اما؛
زهی خیال باطل!

درباره‌ی رضا باندری

همچنین ببینید

پرورش استعداد در کنار تفکرات مرد اسپانیایی فوتبال فولاد خوزستان

پرورش استعداد در کنار تفکرات مرد اسپانیایی فوتبال فولاد خوزستان ایگناسیو مارتینز در جلسه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *