خبر فوری

در دومین دوره مسابقات پله نوردی ورزشی آتش نشانان و امدادگران استان خوزستان تیم آتش نشانی شوشتر موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

در دومین دوره مسابقات پله نوردی ورزشی آتش نشانان و امدادگران استان خوزستان تیم آتش نشانی شوشتر موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

به گزارش پر نوشت نیوز به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان خوزستان در این دوره از مسابقات که به مناسبت شهدای پلاسکو با حضور ۹ تیم «اهواز الف، اهواز ب، ماهشهر الف، ماهشهر ب، آبادان الف، آبادان ب، شوشتر، امیدیه،  در اهواز برگزار شد.

این مسابقات حکم قهرمانی استان  را در پی داشت که با حضور ۳۰ ورزشکار در دو رده سنی بالای سی پنج سال و زیر سی و پنج سال با هدف ارتقاء سطح آمادگی جسمانی کارکنان سازمان ها ،ادارات و شرکت های تابع آتش نشانی و امدادگران استفاده می کردند برگزار گردید

حسینی  مسئول کمیته آتش نشانان هیات همگانی  افزود :ورزشکاران آتش نشانی در این مسابقات، مهارت، دقت، افزایش سرعت، بالا بردن توان عملیاتی، افزایش اعتماد عمومی به مردم و توانمندی امدادگران و  آتش نشانان همچنین چابکی، استقامت و سطح توانمندی های خود را به نمایش گذاشتند.

دراین مسابقات تیم شوشتر با ۹۶.۶۷ امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفت و تیم های آبادان الف با۹۷.۵۶ و آبادان ب با ۱۰۳.۰۸ امتیاز مقام های دوم و سوم را از ان خود کردند. همچنین تیم اهواز مقام چهارم و کاپ اخلاق را کسب نمود

در مسابقات انفرادی بالای سی پنج سال

مقام اول : رضا عابدینی با ۳۰.۳۷ از آبادان ب

مقام دوم : فاخر مناحی با ۳۳.۲۶ از آبادان الف

مقام سوم  یوسف کعبی مقدم از شوشتر

رده سنی زیر ۳۵ سال

مقام اول : حمید رضایی با ۲۸.۷۴ ثانیه از اهواز ب

مقام دوم : نریمان رمضانی با ۲۹.۹۳ از اهواز الف

مقام سوم  علیرضا شعیبی ۳۰۲۳ از آبادان الف

رضا باقری رئیس هیات ورزش های همگانی به خبرنگار ما گفت انشالله برنامه هایی توسط کارگروه فنی هیات و کمیته های مختلف هیات همگانی در ایام دهه مبارک فجر داریم که سعی خواهیم کرد که از تمام ظرفیت های ورزشی و رشته های موجود در هیات استفاده کنیم.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *