خبر فوری

جلسه ستاد بحران شهرداری اهواز برگزار شد

جلسه ستاد بحران شهرداری اهواز با موضوع هماهنگی پیشگیری از آب گرفتگی معابر با توجه به ابلاغیه سطح هشدار مدیریت بحران استان به ریاست امینی شهردار اهواز با حضور اسدالهی معاون خدمات شهری و مدیران و معاونین مناطق هشتگانه شهرداری اهواز برگزار شد

شهردار اهواز در این جلسه به تشریح نکاتی دقیق در خصوص به حداقل رساندن مانداب ها پرداخت.

وی با ذکر این نکته که محدوده کاری هر کس مشخص است اما نباید در مواقع بحران یکدیگر را تنها بگذاریم گفت: باید به کمک هم از وقوع اتفاقات ناخوشایند در شهر جلوگیری کنیم و طوری عمل کنیم که مردم ضرر نبینند.

امینی تصریح کرد: هیچ عذر و قصوری را در انجام وظایف در حیطه ی کارکنان و ماشین آلات نمی پذیرم زیرا این امور کاملا حیاتی است و این که بشنویم آب باران وارد خانه ای شده قابل تحمل نیست.

شهردار اهواز همچنین در این جلسه دستور داد: حمایت و پشتیبانی عوامل اجرایی در ایام بارندگی توسط بسیج صورت گیرد.

وی عنوان کرد: شخصا بر تمامی ایستگاههای پمپاژ و عوامل اجرایی نظارت خواهد داشت.

پس از آن شجاعی مجری پروژه آبهای سطحی شهرداری گزارشی از شیفت بندی عوامل اجرایی و وضعیت استقرار ماشین آلات به شهردار ارائه داد و مدیران مناطق نیز گزارش محلات و نقاط بحرانی و مشکلات مربوط به آنها را به شهردار ارائه کردند.

شهردار اهواز نیز نسبت به رفع مشکل کلیه نقاط ذکر شده به صورت موردی و تک تک دستورات لازم را جهت رفع مشکل صادر کردند.

تامین نیروی انسانی ، تامین ماشین آلات و تجهیزات لازم ، بازدید مستمر از ایستگاههای پمپاژ ، استقرار دیزل پمپ های سیار و تانکرهای مکنده و فراهم آوردن تمهیدات لازم بصورت شبانه روزی از دیگر موضوعات و هماهنگی های مورد نظر مطرح شده در این جلسه بود.

درباره محمود خواجوی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *