خبر فوری

جشنواره فرهنگی و ورزشی شمیم سپاه به میزبانی اهواز برگزار می‌شود

جانشین فرماندهی سپاه ولیعصر (ع) خوزستان از برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی شمیم خبر داد و گفت: این جشنواره ۳ بهمن ماه همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در اهواز خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری پی نوشت و به نقل از پایگاه خبری تجهیزنیوز، سرتیپ دوم پاسدار نعمت الله باقری امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری جشنواره فرهنگی و ورزشی شمیم خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره ۳ بهمن ماه همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن با حضور جمعی از دختران و همسران پاسداران سراسر کشور در اهواز برگزار می‌شود.
جانشین فرماندهی سپاه ولیعصر (ع) خوزستان در خصوص اعلام آمادگی ۴۶ تیم ورزشی شرکت‌کننده عنوان داشت: تاکنون۴۶  گروه ورزشی از مجموعه‌های سپاه پاسداران سراسر کشور در حوزه‌های زمینی، هوایی، دریایی و سپاه‌های استانی برای حضور در این جشنواره اعلام آمادگی کرده اند، تیم‌های شرکت کننده یکم بهمن ماه وارد خوزستان می شوند.
سرتیپ دوم پاسدار باقری با اشاره به مدت زمان این جشنواره در اهواز، افزود: این جشنواره به مدت ۳ روز ادامه دارد،  بدون شک جشنواره شمیم در افزایش روحیه فرزندان پاسداران در سراسر کشور تاثیر بسزایی خواهد داشت.
وی ادامه داد:در کنار برگزاری مسابقات ورزشی، ویژه برنامه‌های فرهنگی نیز  پیش‌بینی شده است؛ همچنین زیارت یادمان شهدای شلمچه توسط دانش آموزان و همسران پاسداران شرکت کننده در این جشنواره یکی دیگر برنامه‌های جانبی مدنظر است، چرا که آشنایی هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان با آرمان‌های شهدا و رشادت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس امری ضروری است.

 

درباره فخرالدین طاهرزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *