خبر فوری

جدیدترین متدهای نگهداری از تاسیسات را در کشور ارائه می کنیم

نفس پاسداری، مدیر توسعه و بازاریابی شرکت بهین فلکس:
جدیدترین متدهای نگهداری از تاسیسات را در کشور ارائه می کنیم
بهینه سازی مصرف انرژی در صنعت ساختمان، یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در کشورها توسعه یافته در دستور کار قرار گرفته است. کاهش هزینه های تاسیسات ساختمان و به روز رسانی نگهداری از تاسیسات و تجهیزات، از دیگر مسائلی است که فعالیت شرکت های تخصصی در سراسر جهان بر آن تمرکز دارند.
در کشور ما هم، به خاطر مسائلی چون: ایمنی، محیط زیست، سرانه مصرف انرژی و هزینه سربار ناشی از کیفیت نازل عایق بندی و نگهداری، مسائل فوق، به یکی از موضوعات حیاتی تبدیل شده و برخی از شرکت های معتبر در بخش خصوصی تلاش می کنند با به روز رسانی داده ها و دانش فنی و تامین متریال ها و تجهیزات استاندارد بین المللی به این روند کمک کنند. استاندارد سازی عایق های صنعتی یکی از این موارد حیاتی است.
شرکت بازرگانی بهین فلکس، در راستای این نیاز ملی، بر اساس نیازسنجی در معرفی بهترین عایق‌های پوششی، نمونه‌هایی از عایق‌های تولید شده توسط بهترین شرکت‌های بین المللی را در اختیار صنعت ساختمان کشور قرار داده است. این شرکت هم‌اکنون، به عنوان نمایندگی رسمی کارخانه سانا عایق و کارخانه لینکران فعالیت دارد.و همچنین به عنوان نماینده رسمی شرکت یونانی و ترک در واردات و ارائه دو نوع  NBR  و EPDM از عایق الاستومری فعال می‌باشد.
نفس پاسداری، مدیر توسعه و بازاریابی بهین فلکس در توضیح تمرکز شرکت بهین فلکس بر این عایق‌ها گفت: «عایق‌های فوق، «خودچسب‌دار» هستند که در  پوشاندن لایه‌های بیرونی لوله‌ها، در تمام سایزها و ضخامت های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. این عایق ها علاوه بر ضریب مقاومت بالا در مقابل رطوبت و بخار آب، دارای استانداردهای بالایی در برابر حریق و جلوگیری از تولید گازهای سمی در هنگام حریق نیز هستند.»
وی در مورد امتیازات دیگر و قابلیت‌های استفاده از عایق‌های الاستومری اضافه کرد: «عایق‌های فوق، با توجه به اضافه شدن روکش AL دارای ١۵ سال گارانتی در فضاهای باز و شرایط بد آب و هوایی هستند و ۱۵ سال گارانتی چسبندگی بدون نقص جهت چسب عایق های خود چسب دار (لوله ای و رولی) نیز عرضه می شود.»
نفس پاسداری با اشاره به این که این عایق‌ها دارای نرم افزار محاسباتی بسیار دقیق برای محاسبه رایگان و تعیین ضخامت عایق با استانداردهای مهندسی هستند، افزود: «سرویس آموزش نصب رایگان و نظارت رایگان بر نصب در پروژه های بزرگ توسط مهندسین و ارائه ابزار نصب رایگان در کلیه پروژه ها جهت نصب صحیح و اصولی عایق ها، از دیگر مزیت هایی است که بهین فلکس در اختیار متقاضیان قرار می دهد.»
مدیر بازیابی و توسعه شرکت بهین فلکس در بخش دیگری از سخنان خود، ضمن دسته بندی عایق ها و موارد مصرف هر کدام، خصوصیات هر نوع را به این شکل توضیح داد:

عایق های الاستومری رولی ساده با ضخامت های ۶، ۱۰، ۱۳، ۱۶، ۱۹ و ۲۵ میلیمتر برای عایق کاری در فضاهای سرپوشیده، استفاده می شوند.

عایق های الاستومری رولی «پشت چسب دار» ساده جهت عایق کاری کانال های هوا، مخازن و دیوارهای ساختمانی، مناسب اند

عایق های الاستومری رولی «پشت چسب دار نخ دار» مخصوص تحمل بار دینامیکی و مقاومت کششی بالاتر هستند.

عایق های الاستومری روکش دار ۱۳۰ میکرون مدل روکش دار آلومینیومی جهت جلوگیری از آسیب احتمالی عایق در فضای سرپوشیده است و همچنین برای جلوگیری از اشعه خورشید، قابلیت اجرا در فضاهای روباز را دارند.

عایق های الاستومری روکش دار مسلح نخ دار ۱۷۰ میکرون با قابلیت اجرا در فضاهای روباز و سرپوشیده در فضاهای باز هم به کار می روند.

عایق های حرارتی روکشدار ۲۳۰ میکرون، دارای مقاومت بسیار مناسب در برابر ضربات مکانیکی هستند. همه این محصولات توسط شرکت بهین فلکس عرضه می شوند.»

نفس پاسداری درباره چگونگی جایگاه کیفی این محصولات گفت: «عایق‌های این شرکت علاوه بر گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، دارای استاندارد Class A و Class B1 و Class 0  در مقابل حریق و شعله (کند نسوز) دوست دار سلامتی و محیط زیست نیز هستند.»
گفتنی است شرکت بهین فلکس، علاوه بر ارائه محصولات یادشده، در زمینه نمایندگی فروش لوله و اتصالات پوش‌فیت، پنج لایه و تک لایه از محصولات گروه صنعتی یزد لوله، فعالیت دارد. این شرکت همچنین تامین و تهیه کننده‌ی تمام ملزومات تاسیسات ساختمانی و صنعتی می‌باشد و با استفاده از نظر کارشناسان و پرسنل فروش مجرب به صورت کلی و جزئی و با ‌‌ ضمانت کیفیت محصولات خود را به سراسر کشور ارسال می کند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت این شرکت به نشانی https://behinflex.com مراجعه کنند.

درباره فخرالدین طاهرزاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *