خبر فوری

بیانیه جامعه کارگران صنعت نفت ایران؛ در اعلام حمایت از جناب مهندس اوجی وزیر پیشنهادی نفت دولت سیزدهم

پی نوشت نیوز ؛ بیانیه جامعه کارگران صنعت نفت ایران؛ در اعلام حمایت از جناب مهندس اوجی وزیر پیشنهادی نفت دولت سیزدهم

بسم الله الرحمن الرحیم
نمایندگان انقلابی مردم شریف ایران در مجلس شورای اسلامی
امروز در طلیعه گام دوم انقلاب و آغاز عصر تمدن سازی ایران اسلامی ،ما جوانان و نخبگان صنعت نفت ایران با لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری، پرانگیزه و آماده با تکیه بر ایمان ، علم و تخصص آماده حراست از تمدن نوین اسلامی و جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی هستیم .
به فرموده معظم له : مدیریّتهای جهادی الهام‌گرفته از ایمان اسلامی و اعتقاد به اصل «ما میتوانیم» که امام بزرگوار به همه‌ی ما آموخت، ایران را به عزّت و پیشرفت در همه‌ی عرصه‌ها رسانید.
صنعت استراتژیک و عظیم نفت ایران که امروز،توان فنی و مهندسی نخبگان آن موجبات حسرت و شگفتی جهانیان است نیازمند فرمانده ای در تراز انقلاب و برخواسته از پیکره این صنعت عظیم دارد و جناب مهندس اوجی به عنوان پرچمداری از سربازان حقیقی صنعت نفت با تکیه بر ایمان و تخصص آماده تمدن سازی و خلق شگفتی در گام دوم انقلاب با قبول این مسئولیت خطیر میباشند .
لذا ما کارگران صنعت نفت ایران (ارکان ثالث ،حجمی ،برون سپار و …)که تشکیل دهنده دو سوم پیکره این صنعت عظیم هستیم ،ضمن مطالبه نظام عادلانه در پرداخت و حذف دلالان ، واسطه گران و شرکت های پیمانکاری نیروی انسانی در این صنعت استراتژیک و ارج نهادن به این سرمایه عظیم اما فراموش شده نیروی انسانی در صنعت نفت کشور ، حمایت همه جانبه و قاطعانه خود را از جناب مهندس جواد اوجی به عنوان وزیر نفت دولت مردمی ایران قوی اعلام مینماییم .
و از مجلس انقلابی استدعا داریم با رای اعتماد بالا و همراهی و کمک به ایشان یاریگر این چهره انقلابی در صنعت نفت ایران باشند .
والسلام علی من یخدم الحق لذات الحق و یدعو الی اقامه القسط و العدل
جامعه کارگران صنعت نفت ایران

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *