خبر فوری

بیانیه باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان اعتراض به برنامه‌های فوتبال برتر

نامه اعتراض باشگاه فولاد خوزستان به مدیر شبکه سه؛

کافی است یکبار برنامه “فوتبال برتر” را مشاهده کنید تا عمق رابطه را شاهد باشید

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان در نامه ای به مدیر شبکه سه سیما از تخریب های هدفمند برنامه شب گذشته “فوتبال برتر” گلایه کرد.

به گزارش سایت باشگاه فولاد خوزستان در متن نامه باشگاه فولاد خوزستان آمده است :

جناب آقای فروغی

ریاست محترم شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران

با سلام و آرزوی قبولی عزاداری سید و سالار شهیدان

احتراماً به استحضار می رساند باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد خوزستان که به اذعان همه کارشناسان و نخبگان فوتبال یکی از حرفه ای ترین و سازنده ترین باشگاه های کشور محسوب می شود، متاسفانه در حال حاضر با محرومیت و مسدود بودن پنجره نقل و انتقالاتی مواجه گردیده و از به کارگیری بازیکنان جدید نیز محروم می باشد.

 

در شرایطی که این باشگاه با مشکل محرومیت دست و پنجه نرم می کند، متاسفانه در برنامه فوتبال برتر مورخ دوشنبه ۱۴۰۰/۶/۸ مدیرعامل و سرمربی قبلی را به عنوان مهمان برنامه با وقت آزاد و کافی دعوت کرده که با طرح مطالب کذب اقدام به تخریب باشگاه فولاد نموده و خودشان که باعث محرومیت باشگاه شده اند در مقام وکیل مدافع و با فرار رو به جلو اقدام به تشویش اذهان عمومی نموده و مسئولان باشگاه هر چه تلاش کردند که در امر پاسخگویی روی خط برنامه قرار گیرند، عوامل برنامه به صورت هماهنگ با نامبردگان به این موضوع توجهی نکرده و در طول مدت برنامه به تخریب و تحریک هواداران باشگاه مردمی فولاد خوزستان پرداختند.

جناب آقای فروغی از جنابعالی انتظار می رود با توجه به این که بارها اعلام نموده اید سیاست کاریتان عدالت محوری و صداقت در کار است یکبار این برنامه را مشاهده فرمایید. تا عمق رابطه را شاهد باشید. به طور مثال در رسانه ملی اعلام می نمایند که پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز است و مدیران باشگاه دروغ می گویند در حالی که خداوند حاضر و ناظر بر اعمال ما می باشد. همزمان با این برنامه طی نامه ارسالی از سوی دادگاه CAS اعلام نمودند که پاسخ رسیدگی به پرونده ۱۰ روز دیگر به تاخیر افتاده است. (به پیوست تقدیم می گردد)

جناب آقای فروغی از جنابعالی انتظار می رود اجازه ندهید با سمت سوهای هماهنگ در رسانه ملی به تخریب باشگاه های سازنده بپردازند.

هواداران و مدیران باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد و استان خوزستان به شدت گلایه خود را به جنابعالی اعلام می نمایند.

در شرایطی که ریاست محترم جمهوری و هیأت دولت در صدد جبران بخشی از کم لطفی هایی که نسبت به استان خوزستان شده است برآمده اند، انتظار نمی رفت رسانه ملی و برنامه فوتبال برتر با کمال بی انصافی و یک طرفه نسبت به تخریب باشگاه سازنده و مردمی فولاد خوزستان برآیند.

به امید جلوگیری از تکرار این اتفاقات نامیمون.

 

با تشکر

حمیدرضا گرشاسبی

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *