خبر فوری

به مناسبت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع)؛ جشن میلاد نور در مجتمع دویست‌ دستگاه فولاد خوزستان برگزار شد

جشن میلاد نور به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) در جوار حسینیه سیدالشهدا (ع) مجتمع دویست‌ دستگاه فولاد خوزستان برگزار شد.
به گزارش خبرنگار روابط‌ عمومی، به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق (ع) جشن میلاد نور، شامگاه دوم آبانماه ۱۴۰۰ در جوار حسینیه سیدالشهدا (ع) مجتمع دویست دستگاه شرکت فولاد خوزستان با استقبال جمعی از کارکنان شرکت و خانواده آنان همراه با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد.
حجت الاسلام سید رضا موسوی والا در جمع خانواده‌های فولادمردان به بیان کرامات پیامبر اکرم (ص) پرداخت و اظهار داشت: پیامبر اکرم (ص) از قدرت جذب بی‌نظیری برخوردار بودند. با این که مردم شبه جزیره خیلی سرسخت و غیرقابل نفوذ بوده و نمی‌خواستند به خداوند و دین اسلام ایمان بیاورند، اما پیامبر خدا (ص) با محبت دل‌های آن‌ها نرم و زمینه پذیرش اسلام را در آنان ایجاد کرد.
وی افزود: پیامبر اکرم (ص) از  ابزاری همچون احترام و تکریم، محبت، عشق و امنیت برای جذب استفاده نمودند.
موسوی والا با اشاره به حدیثی از پیامبر (ص) گفت: با همسر و فرزندان خود با احترام و محبت صحبت و رفتار کنید.
در ادامه گروه تواشیح بین‌المللی سبطین به تواشیح‌خوانی و علی ایزدی به مدیحه سرایی پرداختند و در پایان نیز به تعدادی از همنامان پیامبر اکرم (ص) به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

3

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *