خبر فوری

با اعلام سرپرست تیم ملی والیبال تصمیم قطعی سعید معروف فاش شد

به گزارش پایگاه خبری پی نوشت  به نقل از  “ورزش سه”، تیم ملی والیبال ایران با دو برد و سه باخت پیاپی در المپیک توکیو حذف تلخی را تجربه کرد و حواشی و تبعات زیادی پس از این شکست برای تیم ایران به وجود آمده است.

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که جزو برترین پاسورهای والیبال جهان محسوب می‌شود در این تورنمنت نیز روی هم رفته عملکرد قابل قبولی داشت اما پس از شکست نزدیک مقابل ژاپن میزبان یکی از تلخ ترین اتفاقات دوران ورزشی خود را تجربه کرد و با اشک‌هایش صحنه تلخی برای والیبال دوستان رقم زد.

 

 

 

حال خوش‌خبر سرپرست تیم والیبال ایران خبر “ورزش سه” مبنی بر خداحافظی سعید معروف را به نوعی تایید کرد و ضمن تایید نیامدن او همراه تیم به ایران و سفرش به آمریکا، به خبرنگار ما گفت: از حال و هوای سعید معروف این طور برمی‌آمد که او رفت که دیگر به تیم ملی برنگردد!

 

او اضافه کرد: من به دلیل نزدیکی و کار کردن در سال‌های سال با معروف دلم نیامد پس از حذف و در این شرایط شخصا از او سوال کنم اما آنطور که معلوم است ترک اردوی تیم ملی و سفر معروف از توکیو به امریکا برگشتی به تیم ملی نخواهد داشت.

 

خوش‌خبر در پایان گفت: امیدوارم طی روزهای آینده این التهاب به وجود آمده کم شود و همه چیز آرام شود تا ببینیم می‌توانیم شاهد تغییر تصمیم او باشیم یا خیر.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *