خبر فوری

بازدید شهردار اهواز از پل ششم فولاد

رضا امینی شهردار اهواز صبح امروز به اتفاق معاون فنی و عمرانی، معاون حمل و نقل و ترافیک و از پل ششم فولاد بازدید کرد.
به گزارش سایت شهرداری اهواز، شهردار اهواز در این بازدید اظهار کرد: با توجه به سرقت و مشکلات پیش آمده برای پل فولاد لازم بود از نزدیک در محل حاضر شده و بازدیدی داشته باشم.
وی افزود: هر چند از نظر تقسیمات کشوری و محدوده بندی بین شهرها، پل فولاد خارج از محدوده مصوب اهواز و در محدوده شهرستان کارون است و براساس قانون شهرداری اهواز اجازه ورود به این محدوده را ندارد، اما به جهت همکاری با شهرداری کارون و نیز مدیریت
دغدغه مند استان، در محل حاضر شدیم تا بتوانیم هر چه سریعتر مشکل را برطرف کنیم.
شهردار اهواز ادامه داد: بار ترافیکی ناشی از انسداد پل فولاد بر روی معابر اصلی اهواز بویژه جاده های ساحلی افتاده و گاها ترافیک سنگینی شده است. از این رو در تلاشیم با تمهیداتی معضل را به حداقل برسانیم.

وی تاکید کرد: در هر صورت همه ما مسئولین شهری و استانی در برابر جان و مال شهروندان مسئول هستیم و باید با همکاری و همفکری سریعتر مشکل را برطرف کنیم.
امینی با اشاره به خسارت‌های وارد شده به پل بیان کرد: بر اثر سرقت انجام شده، بخش هایی از پل در سطح و در سازه های پایین دچار عوارضی شده و نیاز به تعمیر و بهسازی دارد.
شهردار اهواز در پایان ابراز امیدواری کرد: پس از بهسازی و تعمیرات پل فولاد، تمهیدات لازم به منظور حفاظت از پل فولاد صورت گیرد.
وی همچنین از وضعیت پروژه دانشگاه شهید چمران و پل راهنمایی نیز بازدید کرد.
گفتنی است در پایان نیز شهردار اهواز در فرمانداری حضور پیدا کرد و در این جلسه مقرر شد از آن‌جایی که این موضوع یک چالش‌ بین سازمانی است شهرداری اهواز تلاش‌ می کند این چالش ها را برطرف کند.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *