خبر فوری

استاندار خوزستان رسانه ها مطالبه گری کنند مسئولین موظف به پاسخگویی هستند

صادق خلیلیان عصر یکشنبه ۲۵ مهرماه در حاشیه شورای برنامه‌ریزی خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نقش رسانه ها در شناسایی چالش‌ها و گره‌های اجرایی انکار ناپذیر است.

وی ادامه‌ داد: این ظرفیت می‌تواند در زمینه های مختلف توسعه‌ای نتیجه مطلوب را در پی داشته باشد؛ لذا همواره رسانه را باید به عنوان یک ظرفیت و الزام اساسی در مسیر توسعه در نظر گرفت.

نماینده عالی دولت در استان خوزستان با تاکید بر اینکه پاسخگویی مسئولان در مقابل رسانه‌ها یک ضرورت است افزود: انتقادات سازنده فعالان این عرصه، می‌تواند روند بهتری را برای پیشبرد برنامه‌های اجرایی کشور ایجاد کند.

خلیلیان از رسانه‌ها به عنوان یک فرصت برای دستگاه‌های اجرایی مختلف نام برد و گفت: ارائه فعالیت‌های در حال انجام دستگاه های اجرایی از طریق رسانه‌ها به افکار عمومی منتقل می‌شود؛ بنابراین انتقال صحیح عملکردها، باعث آگاهی مردم از اقدامات انجام شده و یا در دست خواهد بود.

وی تصریح‌ کرد: علاوه بر این، رسانه‌ها می‌توانند انتقال دهنده پیشنهادات کاربردی به تصمیم گیران امور برای رفع چالش های مختلف محسوب می‌شوند و در نتیجه شاهد اصلاح امور رویه های زائد و بهره‌وری بهتر در ارائه خدمات رسانی به مردم خواهیم بود.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *