خبر فوری

استارت خوب پتروشیمی امیر کبیر در بهار ۱۴۰۳

میزان درآمد‌های پتروشیمی امیر کبیر در فروردین ماه سال جاری با افزایش ۴۶۴ میلیاردی نسب به دوره مشابه سال قبل همراه بوده است.

 پتروشیمی امیرکبیر تولیدکننده متنوع‌ترین گرید‌های پلی‌اتیلن در کشور است که در سایت ۴ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در بندر ماهشهر قرار دارد.

به گزارش رسانه پی نوشت:براساس جدیدترین گزارش منتشر شده از صورت وضعیت فروش ماهانه پتروشیمی امیر کبیر مشاهده می‌کنیم این شرکت در فروردین ماه سال جاری به فروش بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان دست پیدا کرده است.

رشد ۲۰ درصدی فروش شکبیر

پتروشیمی امیر کبیر که با نماد شکبیر در بازارسرمایه شناخته می‌شود در فروردین ماه سال گذشته حدودا ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان از محصولات خود را فروخته بود که امسال با رشد ۲۰ درصدی به میزان درآمد ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد دست پیدا کرده همچنین این شرکت محصولات خود را در بازار‌های داخلی و خارجی به فروش رسانده است که سهم بازار‌های داخلی ۱ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان و سهم بازار‌های خارجی ۱ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان می‌باشد.

افزایش ۲۵ درصدی صادرات پتروشیمی امیر کبیر

این بنگاه اقتصادی در طی دوره عملکرد یک ماهه فروردین ماه خود در سال جاری حدودا ۱ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان از محصولات خود را در بازار‌های خارجی به فروش رسانده که نسبت به دوره مشابه قبلی رشد ۲۵ درصدی در صادرات داشته و همچنین فروش داخلی این شرکت نیز افزایش ۱۸ درصدی را نشان می‌دهد.

علاوه بر موارد فوق تعداد فروش این شرکت در بازار‌های خارجی با ۳.۲۲۸ تنی نسبت به دوره مشابه قبلی به ۲۵.۱۲۱ تن رسیده است.

مرجع/نبض بورس

پتروشیمی بورس

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *