آخرین خبرها

شهردار منطقه ۶ اهواز:ارتقا خدمات رسانی در حوزه شهری در سال جدید الویت اصلی ما می باشد

به گزارش پایگاه خبری پی نوشت :مهدی مراد حسینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولویت ما از روز اول ارتقا خدمات رسانی به شهروندان و تبدیل شرایط به حالت عالی بود تا این منطقه را به سطح دیگر محلات و مناطق کلانشهر اهواز برسانیم.

وی افزود: با تلاش هایی که تا کنون از سوی نیروهای شهرداری این منطقه داشتیم خوشبختانه شاهد بازخورد مثبت شهروندان هستیم، اگر چه بهبود شرایط فعلی تلاش بیش از پیش را می طلبد اما نباید دست از تلاش بر رفع چالش های موجود برداریم.

شهردار منطقه ۶ اهواز با اشاره به اقدامات انجام شده در بخش فرهنگی، گفت: مباحث فرهنگی اولویت و از بر نامه های مهم ما است که اقدامات خوبی تا کنون انجام شده و برنامه داریم در سال آینده به طور ویژه به مباحث فرهنگی بپردازیم و باعث ارتقا فرهنگ شهروندی منطقه شویم.

مراد حسینی تصریح کرد: بناست توجه ویژه به مناطق کم برخودار در بخش عمرانی داشته باشیم و نیازمند این هستیم تا شرکت آبفا در بخش توسعه فاضلاب در محلات کم برخودار کوی مندلی، سیاحی و سلیم آباد کنارمان باشد.

وی گفت: منطقه ۶ یکی از مناطق کم درآمد بود و وضعیت خوبی نداشت اما با توجه به ظرفیت های شناسایی شده بنا است سال آینده میزان درآمد را به دو تا سه برابر برسانیم که این مهم باعث خدمات رسانی بهتر شده و پس از آن پروژه های بزرگتری تعریف خواهد شد که رضایت شهروندان را در پی خواهد داشت.

شهردار منطقه ۶ اهواز اظهار کرد: اقدامات مهم انجام شده اخیر شامل نور پردازی و تامین روشنایی، ترمیم جداول پارک ها و معابر، کاشت نخل در مسیر اهواز حمیدیه طریق الحسین، آسفالت معابر، نصب المان های نوروزی، کاشت نهال و درختچه و گونه های گیاهی متنوع است و با آغاز سال جدید بنا داریم تا چهره منطقه ۶ را دگرگون کنیم و برنامه های متنوعی به استقبال نوروز می رویم.

مراد حسینی درخصوص بودجه سال جدید گفت: بودجه شهرداری منطقه ۶ هر سال با کسری قابل توجهی بسته می شد و شهرداری مرکز تامین کننده مابه‌التفاوت آن بود، بودجه سال آینده ۲۱۰ میلیارد تومان است و تمام تلاشمان را می کنیم با توجه به ظرفیت موجود بودجه را محقق کنیم تا دیگر کسری بودجه نداشته باشیم.
لازم به ذکر است آقای مهندس مرادحسینی دارای سوابق متعدد در حوزه مدیریت شهری از جمله شهردار موفق منطقه سه شهرداری اهواز که در دوران تصدی ایشان کارهای عمرانی ، اجرایی و فرهنگی ارزشمندی در سطح منطقه سه انجام شد. همچنین ایشان سابقه معاون خدمات شهری شهرداری کلانشهر اهواز را نیز در کارنامه دارد
پایگاه خبری پی نوشت برای این مدیر جوان و پرتلاش و باتجربه در شهرداری محروم منطقه شش آرزوی موفقیت را دارد.

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

همچنین ببینید

پیام شهروندی شهرداری اهوازز رونمایی از اپلیکشن جمع آوری زباله

نرم افزار و‌اپلکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.