آخرین خبرها

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: به منظور جذب سرمایه گذار و رونق تولید در استان، صدور جواز تاسیس واحدهای تولیدی جدید در کمتر از ۲ روز انجام می شود.

 

جواز تاسیس واحدهای تولیدی خوزستان در کمتر از ۲ روز صادر می شود

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: به منظور جذب سرمایه گذار و رونق تولید در استان، صدور جواز تاسیس واحدهای تولیدی جدید در کمتر از ۲ روز انجام می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت خوزستان ، حمید رضا فلاح بیان کرد: میانگین صدور جواز تاسیس شرکت در کشور پنج روز است که این مدت زمان با هدف جذب و تشویق سرمایه گذاران برای فعالیت در استان و همچنین ایجاد فرصت های شغلی جدید به یک روز و نیم کاهش یافته است.

وی گفت: ثبت درخواست جواز تاسیس و رصد این فرآیند از بهمن ماه پارسال در سامانه یکپارچه مجوزها وزارت اقتصاد شروع شده است.

مدیر کل صمت خوزستان افزود: از ابتدای امسال تا کنون ۹۸ جواز تاسیس صادر شده که بیشتر در حوزه های صنایع فلزی، شیمیایی و سلولزی بوده است.

معاونت تجارت و خدمات وزارت صمت از مهندس فلاح مدیر کل صنعت، معدن و تجارت به دلیل موفقیت این اداره کل برای صدور جواز تاسیس در کمتر از زمان میانگین کشوری تجلیل نمود.

با دستور و نظارت مدیر کل صمت خوزستان زمان صدور جواز تاسیس از سوی این اداره کل در استان برای جذب هر چه بیشتر سرمایه گذار و حمیات از بخش تولید و ایجاد اشتغال هر چه بیشتر در استان کاهش یافته است.

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

همچنین ببینید

تشکیل بیش از۱۵۰۰ پرونده تخلف صنفی در استان خوزستان

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت : هزارو پانصدو نود و یک پرونده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *