خبر فوری

در دیدار قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)؛

علیرضا مخبر دزفولی قائم مدیرعامل فولاد خوزستان در امور ستادی و مسئولیت‌های اجتماعی با جمال شیبه مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خوزستان دیدار کرد.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در این دیدار که امروز دوشنبه ۲۶ مهرماه ۱۴۰۰ در سالن کنفرانس ساختمان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، حافظ منصوری معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان، سعید قاسم زاده معاون منابع انسانی و امور اجتماعی و غلامرضا فروغی‌نیا مدیر روابط عمومی نیز حضور داشتند.
جمال شیبه عملکرد فولاد خوزستان در ایفای مسئولیت های اجتماعی و فقر زدایی را درخشان و همراه با اعتقاد قلبی دانست و مهم ترین اولویت کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان خوزستان را توانمندسازی افراد تحت پوشش و اشتغال زایی پایدار دانست و از حمایت های شرکت فولاد خوزستان از این فعالیت ها تقدیر کرد.
علیرضا مخبر دزفولی قائم مقام مدیرعامل در امور ستادی و مسئولیت های اجتماعی نیز در این دیدار گفت: ما عمل به مسئولیت های اجتماعی را بعد از کسب رضای خداوند و خشنودی مردم، برای شرکت فولاد خوزستان سرمایه گذاری در حوزه پایگاه و وجهه اجتماعی این شرکت مهم صنعتی می دانیم؛ لذا گستره این خدمات از پل سازی در شهر اهواز و ساخت کلینیک مجهز در روستای کم برخوردار قلعه چنعان تا خدمات دهی به مردم شریف خوزستان در حوادث غیرمترقبه چون سیل و زلزله و حمایت از مجموعه بهداشت و درمان استان خوزستان در جریان همه گیری کوید ١٩ وسعت دارد.
مخبر دزفولی ضمن اعلام حمایت قطعی از فعالیت های ارزشمند کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: حجم عمل به مسئولیت های اجتماعی در دوره اخیر با نظر مثبت مهندس ابراهیمی مدیرعامل و اعضای محترم هیات مدیره شرکت با گذشته قابل مقایسه نیست.
گفتنی است، این دیدار در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و حمایت از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان خوزستان برگزار شد.

درباره پایگاه خبری پی نوشت

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعات ، خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی و ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *