آخرین خبرها

بیست و چهارمین سالگرد تاسیس پتروشیمی مارون

به گزارش پی نوشت و به نقل از تجهیز نیوز و دکتر امین امرائی مدیرعامل پتروشیمی مارون، هر آن کاری به همت بسته گردد، اگر خاری بُوَد، گل دسته گردد. ضمن عرض تبریک به مناسبت یکم بهمن ماه، در طلیعه ی بیست و چهارمین سالگرد تاسیس پتروشیمی مارون؛ گرامی می داریم یاد و خاطره ی تمام عزیزان و خدمت گزارانی که از روز آغاز پروژه تا به امروز، با دلسوزی و غیرت، زمینی شوره زار را در شرایطی سخت به مجموعه ای نام آور تبدیل کردند.

آنچه امروز پتروشیمی مارون را به عنوان برندی برتر در زمره ی بزرگ ترین الفین های جهان، به رخ می کشد؛ بیش و پیش از آنکه مرهون سازه ها و تجهیزاتش باشد، مدیون ذهن های روشن، خردهای برتری جو، دستهای پر تلاش و گام های استوار سرمایه های بزرگ انسانیش می باشد؛ سرمایه های انسانی گرانبهایی که دشوارترین شرایط محیطی و خطرات جانی را به دل می خرند و پای کار پیشرفت و سربلندی ایران عزیز اسلامی، می مانند.

قطعا مارون ۱۴۰۱؛ پایان راه نخواهد بود و به لطف خداوند مهربان و تلاش های بی وقفه ی شما همکاران عزیزم، گام های بسیار بزرگ و مترقی، پیش رو داریم که ان شاالله خورشید پتروشیمی مارون، درخشان تر از گذشته بر تارَک صنعت پتروشیمی ایران و جهان خواهد درخشید. ان شاالله

امین امرائی – مدیرعامل پتروشیمی مارون

درباره‌ی سید محمدرضا حسینی علی آباد

همچنین ببینید

علی مهدی پور ، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان ؛ از بازگشت دو واحد صنعتی دیگر به چرخه تولید

علی مهدی پور ، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان ؛ از بازگشت دو واحد صنعتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.