آخرین خبرها

ایمان اسدی شیخ رباط رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان مسجدسلیمان؛ یکی از ویژگی های اساسی بازارها، تشکل بازاریان در انجمن های صنفی، یعنی اصناف بوده‌ است

پی نوشت_ یکی از ویژگی های اساسی بازارها، تشکل بازاریان در انجمن های صنفی، یعنی اصناف بوده‌ است. این انجمن ها اصولاً به صاحبان حرفه‌ ها تشکل می‌ بخشند و دارای وظایف اجتماعی وسیعی نیز هستند، توزیع کالاها از جمله اصلی‌ترین مسئولیت‌هایی است که وظیفه خطیری به‌عهدهٔ اصناف می‌باشد.

اقتصاد ایران بر شانه های توانمند اصناف استوار است ، برای داشتن اقتصادی سالم و پویا باید به بخش صنوف کشور توجه بیشتری شود و میتوان به همت همه بازاریان و همراهی متصدیان امر با یک برنامه ریزی اصولی و مدون از پتانسیل عظیم این قشر عظیم استفاده نمود و از آن برای بهبود فضای کسب و کار و اشتغال در سال تولید ، دانش بنیان و اشتغال آفرین استفاده بهینه نماییم .

 

یکم تیرماه که به نام روز ملی اصناف نامگذاری شده و این نامگذاری خود گویای اهمیت، جایگاه ویژه و دیدگاه خاص نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به این قشر بزرگ از جامعه است را به کلیه اصناف و بازاریان و کسبه محترم، اعضاء محترم کمیسیون نظارت؛هیات رئیسه اتاق اصناف ؛هیات مدیره اتحادیه های صنفی ؛ بسیج اصناف ؛بازرسان تلاشگر اتاق اصناف ؛مدیران اجرایی اتحادیه های صنفی و کلیه دست اندرکاران این مجموعه تبریک میگویم .

ایمان اسدی شیخ رباط

رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان مسجدسلیمان

اتاق اصناف ، اتحادیه های صنفی و بسیج اصناف شهرستان مسجدسلیمان

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعاتو خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی وورزشی

همچنین ببینید

مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی در شهرستان مسجدسلیمان

به گزارش پایگاه خبری پی نوشت  :سید حجت اله احمدی پور عنوان کرد:این مسابقات به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.