آخرین خبرها

شهردار اهواز : محور L300 تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف در تیرماه به بهره برداری می رسد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری اهواز، رضا امینی ظهر امروز دوشنبه ۱۶ خردادماه در بازدید از تقاطع غیر همسطح شهید کجباف(چهارشیر) اظهار کرد: عملیات تکمیل محور ال ۳۰۰ در اسفند ماه سال گذشته به صورت جدی آغاز شد و براساس زمانبندی انجام شده قرار بر افتتاح این پل در تیرماه سال جاری بود که با همت و تلاش شهرداری اهواز و پیمان کار پروژه در حال طی مراحل پایانی خود است، عملیات سگمنت گذاری این پل به پایان رسیده که در حال حاضر در مرحله نازک کاری قرار دارد و به یاری خدا در هفته آینده به بهره برداری خواهد رسید.

شهردار اهواز تصریح کرد: بسیاری از مراحل این پروژه اعم از پیاده رو سازی، جداول و کارهای فنی تقریبا به پایان رسیده است و از انجایی که در فصل گرما قرار داریم شیفت شب پروژه فعالیت بیشتری دارد.

وی تاکید کرد: در حال تلاش برای انجام نرده گذاری و زیرسازی آسفالت هستیم تا بتوانیم عملیات آسفالت آن را انجام دهیم و امیدواریم طی ده روز آینده پل به بهره برداری برسد.

امینی ادامه داد: با پایان نصب ال ۳۰۰ عملیات تکمیل پل ال ۴۰۰ انجام می شود که امیدواریم در یک دوره ۸ ماه تا ایام دهه فجر به بهره برداری برسد و به طور کلی عملیات تقاطع غیرهمسطح شهید کجباف(چهارشیر) به پایان برسد.

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعاتو خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی وورزشی

همچنین ببینید

شهردار اهواز : مناطق محروم کلانشهر اهواز می بایست به سرعت محرومیت زدایی گردند

به گزارش اداره ارتباطات سازمان بسیج شهرداری اهواز؛ هفته گذشته جلسه ای با حضور امینی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.