آخرین خبرها

پیام مدیرعامل فولاد خوزستان به مناسبت فرارسیدن روز کار و کارگر

متن پیام به شرح زیر است:
بنام خداوند بخشنده و مهربان
حیات یک ملت، مرهون کار و کارگر است. حضرت امام خمینی (ره)
جایگاه کار و کارگر در آموزه های اصیل، غنی و متعالی اسلام ناب محمدی چنان مورد توجه ویژه و خاص قرار گرفته که قداست کار و مجاهدت را تا مرتبه اعلای شهادت و جهاد در راه خدا اعتلا بخشیده است. دست کارگر دستی است که هیچ گاه آتش جهنم آن را نمی‌سوزاند.
کارگران عامل اصلی تولید، توسعه، شکوفایی اقتصادی و اقتدار کشور هستند. بزرگداشت روز کارگر فرصتی است برای ارج نهادن و تجلیل از خدمات ارزنده کارگران شریفی که در مسیر آبادانی، توسعه و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنند. بی‌شک پیشرفت اقتصادی و صنعتی جامعه بدون اعمال نقش کارگران تلاشگر اتفاق نمی‌افتد.  در واقع روز کار و کارگر یادآور کوشش و تلاش مردان و زنانی است که در جای‌جای سرزمین مقدس ایران با کار خود به زندگی معنا و حرکت می‌بخشند.
اینجانب بر خود لازم می دانم از کارگران متعهد و پرتلاش کشور به ویژه کارگران مومن و تلاشگر مجموعه فولاد خوزستان تقدیر و تشکر نمایم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر، فرارسیدن روز کار و کارگر را به تلاشگران عرصه کار و تولید و گردانندگان چرخ اقتصاد و صنعت تبریک و تهنیت عرض نمایم. توفیق روزافزون، سلامتی و سعادت همه عزیزان را از خداوند منان مسئلت دارم.
امین ابراهیمی
مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان
۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعاتو خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی وورزشی

همچنین ببینید

اولین روز از دوازدهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ‌ آهن

به گزارش روابط عمومی دوازدهمین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و سنگ آهن ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.