آخرین خبرها

شهردار اهواز در آیین افتتاحیه پارک کوی رمضان در یک فرایند همدلی و همزبانی خدمت به شهروندان ادامه دارد

شهردار اهواز در حاشیه آیین افتتاحیه پارک کوی رمضان گفت: در یک فرایند همدلی و همزبانی میان شهرداری و شورای شهر خدمت به شهروندان ادامه دارد.

رضا امینی در حاشیه افتتاح پارک کوی رمضان اظهار کرد: ماه مبارک رمضان بهانه ای شده است ضمن اینکه طرح هایی را در آیین افتتاح هر هفته به بهره برداری می رسانیم تا در جمع مردم باشیم و مشکلات محلات را از زبان ساکنین آن به صورت مستقیم شنونده باشیم و برای کاهش آن تلاش کنیم.

وی افزود: امروز به صورت همزمان پارک های کوی رمضان، کوی مجاهد و همچنین آسفالت معابر کوی کریشان و زعفرانیه و خیابان ده کوی مدرس با هزینه ای بالغ بر ۶ میلیارد و پانصد میلیون تومان به طور همزمان به بهره برداری رسید تا شهروندان بتوانند از آن ها استفاده کنند.

شهردار اهواز ادامه داد: روال افتتاحیه هر هفته بدین صورت است که با ایجاد یک جریان هفتگی با حمایت و حضوراعضای شورای شهر، در یک فرایند همدلی و هم زبانی مسیر خدمت به شهروندان مهیا و ادامه دار شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به روالی که در حال طی کردن هستیم و پیش بینی های انجام شده از لحاظ کیفی و کمی در پروژه ها عمرانی ارتقا خواهیم داشت و معتقدیم اساس مشارکت مردم و ورود به محلات مبنای شورای شهر و شهرداری است.

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعاتو خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی وورزشی

همچنین ببینید

شهردار اهواز گفت: ما به دنبال این هستیم تا در راستای افزایش سطح آگاهی شهروندان، دغدغه فرهنگی ایجاد کنیم .

رضا امینی شهردار اهواز ظهر امروز ۲۴ اردیبهشت ماه در جلسه ای که با حضور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.