آخرین خبرها

اطلاعیه روابط عمومی پتروشیمی مسجدسلیمان درخصوص همایش توسعه مسجدسلیمان بر مدار پتروشیمی

اطلاعیه

أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّهُ قَد أَقبَلَ إِلَیکُمْ شَهرُ اللَّهِ بِالبَرَکَهِ وَ الرحمَهِ وَ الْمَغفِرَهِ …

اى مردم! همانا ماه خدا ، همراه با برکت و رحمت و آمرزش ، به شما روى آورده است …

 

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان به ویژه هم استانی ها و همشهریان مسجدسلیمانی.

چنانچه استحضار دارید منطقه عمومی مسجدسلیمان با قدمت بیش از یکصد سال استخراج نفت، پشتوانه‌ی بی بدیل سالیان طولانی برای بودجه عمومی کشور بوده است اما متاسفانه به هر دلیلی از امکان توسعه ذیل این دست آورد بزرگ مالی کمتر برخوردار بوده است. در این میان بخشی از مواد و گازهای همراه نفت همیشه هدر می رفت و امکان بهره برداری از این موهبت خدادادی در بند نبود سرمایه گذاری رها شده بود.

یقینا این بخش از داشته‌های طبیعی منطقه می توانست غفلت‌های گذشته را با تکیه بر دانش پتروشیمی و پتروپالایش به صورت صنایعی نوپا و اشتغال آفرین مایه امیدواری اهالی و ساکنان منطقه بنماید.

این نگرش با مطالعات و تلاش های مهندسی که از سال ۱۳۸۸ عملیاتی شد و علیرغم تحریم‌های بین‌المللی به منصه ظهور رسید و چراغی راهنما شد تا دریابیم که می‌توانیم از آنچه خداوند در دل زمین فرو کاشته، توسعه نوینی را برای اهالی به ارمغان بیاوریم.

بی تردید این مهم اینک نیازمند همراهی همه فرهیختگان بومی است از این جهت مدیریت شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان عزم خویش را جزم نموده تا در همه مراحل از حمایت آنها برخوردار باشد .

در این راستا و با دعوت قبلی و به احترام ماه مبارک رمضان و میهمانی الهی ، ضیافت افطاری با رعایت همه شئونات دینی و با حضور جمعی از روحانیون عالی مرتبه، اساتید معزز، دانشجویان، مدیران ، هنرمندان و اصحاب رسانه برگزار گردید که‌ در این سفره ضیافت هیچگونه تشریفات خارج از عرفی در آن ملاحظه نشد که شبهه ای برای حاشیه‌سازان ایجاد ننماید.

رجای واثق داریم با تعیین اهداف مجموعه پتروشیمی مسجدسلیمان بر اساس رهنمودهای مقام عظمای ولایت در تبیین اقتصاد مقاومتی و شعار سال؛” تولید،دانش بنیان ،اشتغال آفرین ” بتوانیم هرچه سریع تر قدم های توسعه را در منطقه محروم مسجدسلیمان به سرانجامی نیکو برسانیم.

 

ومن الله التوفیق وعلیه التکلان

روابط عمومی شرکت پتروشیمی مسجدسلیمان

درباره‌ی عادل سعیدی پور

فوق لیسانس مهندسی صنایع،عضو خانه مطبوعاتو خبرنگار رسانه ها،مدرس دانشگاه، فعال اجتماعی وورزشی

همچنین ببینید

مدیرعامل شستا در بازدید از پتروشیمی غدیر؛ طرح‌های توسعه‌ای پتروشیمی غدیر اجرایی می‌شود/توسعه پتروشیمی غدیر با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان بومی

مدیرعامل شستا با حضور در پتروشیمی غدیر، ضمن بازدید و بررسی عملکرد و روند اجرای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.